Telefon ve Tabletler

En İyi 5 Çağrı Kaydetme Programı

En İyi 5 Çağrı Kaydetme Programı

Ios işletim sistemine sahip telefonlarda iş sohbetleri, kişisel sohbetler gibi aramaları kaydedebilmek için çeşit çeşit uygulamalar bulunmakta.

 

Apple marka telefonlarda App Store üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz birçok çağrı kaydetme uygulaması mevcut. Bu uygulamalar sayesinde yapmış olduğunuz telefon konuşmalarını rahatlıkla kaydedebilmektesiniz.

 

IOS İçin En İyi 5 Çağrı Kaydetme Programı

 

Eğer iOS işletim sistemine sahip bir telefonunuz varsa aşağıda belirttiğimiz uygulamalardan birisini telefonunuza kurarak çağrılarınızı kolaylıkla kaydedebileceksiniz. İşte iOS için 5 çağrı kaydetme programı:

  • iTalk Recorder

 

ITalk Recorder, son derece basit arayüzü ve kullanım kolaylığı ile en cazip seçenekler arasında bulunmakta. Son derece kaliteli kayıt alabilmenizi sağlayan program üzerinden kolaylıkla kayıtlarınızı yedekleyebilir, e posta yoluyla istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz.

  • Tape A Call

 

En kaliteli çağrı kaydetme programları arasında olan Tape A Call isimi uygulamanın ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki ayrı sürümü bulunmaktadır. Ücretli sürümü Tape A Call Pro olarak geçmektedir.  Pro versiyonu biraz pahalı olmakla beraber sizlere oldukça fazla özellik sunmaktadır. Fiyatı yaklaşık 10 dolardır. Eğer gerçekten kaliteli bir çağrı kaydediciye ihtiyaç duyuyorsanız bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bedava versiyonunda ise sizlere 60 saniyeye kadar çağrı kaydetme şansı vermekte. Çağrılarınızı kolayca çoğu sosyal platformdan paylaşabilir, Google Drive tarzı depolama hizmetlerine yükleyebilirsiniz.

  • Call Recorder

 

Call Recorder iOS için en iyi çağrı keydedici uygulamalardan bir tanesi olup birçok kullanıcı tarafından büyük beğeniyle kullanılmakta. Uygulamanın kullanım kolaylığı ve pratikliği her zaman ön planda olup kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken tek şey internet bağlantısıdır.

  • Call Recorder RecMe

 

Bulut tabanlı bir depolama altyapısına sahip olan uygulama yine kullanım kolaylığı ve oldukça basit arayüzü ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını gideriyor.  Uyhulamanın en önemli artılarından bir tanesi de kayıtlı dosyaların işlevli bir şekilde yönetilmesine olanak sağlayan kontrol modülü. Bu uygulamanın da ücretli ve ücretsiz iki sürümü bulunmakta.

  • REKK

 

REKK rengarenk ve oldukça basit bir arayüze sahip olan çağrı kaydetme uygulaması. Bu uygulamanın ayırt edici bir özelliği ise kaydedilen görüşmeleri metin formatına dönüştürüp dosya haline getirebilmesi. Böyle bir uygulama arayanlar için oldukça iyi bir alternatif.

Yukarıdaki uygulamalardan birini seçip yükleyerek iOS işletim sistemli telefonunuzdan çağrı kaydetmeye başlayabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu