internet

Digiturk E-Devlet Abonelik İptali

 

Ülkemizin TV platformları arasında yer alan ve maç yayınları ile en çok kullanıcı çeken platformu Digiturk’ün iptal işlemini artık E-Devlet sistemi üzerinden yapma şansınız bulunmaktadır. Eski düzen işlemlerle uğraşmak istemeyen vatandaşlarımızın artık Digiturk iptal işlemlerini E-Devlet üzerinden kolay bir şekilde yapma şanslarının bulunduğunu sizlere belirtmek istiyoruz. Digiturk E-Devlet Abonelik İptali hakkında merak ettiğiniz detayları buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Digiturk iptal işlemi için izlemeniz gereken adımlar

Öncelikli olarak E-Devlet sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. Henüz yeni bir hizmet olmasına rağmen son derece faydalı bir işlem olan bu Digiturk iptal işlemi için yapmanız gerekenler.

  • Sisteme giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan menü içerisinde Digiturk platformuna giriş yapmanız ve burada yer alan “Fesih Başvurusu” menüsüne tıklamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında karşınıza çıkan “Kimliğimi Şimdi Doğrula “ seçeneği bulunmaktadır.
  • Bunu yaptıktan sonra karşınıza çıkan menü içerisinde yeniden E-Devlet sistemine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Ardından karşınıza çıkan menü içerisinde yer alan E-devlet şifresi ile giriş yapma şansınız bulunmamaktadır. E-Devlet menüsü üzerinde yer alan
  • İnternet Bankacılığı menüsü içerisinden giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Burada karşınıza çıkan bankalar arasında sizlerin kullandığı banka üzerinden işlem yapabilirsiniz. E-Devlet sistemi üzerinden “Güvenlik Kodu “ çıkan bölüm içerisinde işlemlerinize devam edeceksiniz.
  • Ardından menü içerisinde Digiturk sorgulama bölümüne geleceksiniz.
  • Sonrasında Digiturk iptal işlemi için Abonelik Sorgulama bölümüne geleceksiniz ve burada yer alan Fesih Başvurusu yap seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
  • Ardından bu işleme yaptıktan sonra ondan sonra “Kimlik Kartınız” ile bilgileri de eksiksiz bir şekilde girdikten sonra kolay bir şekilde Digiturk iptal işlemini yapabilirsiniz.

 

 

Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları