Oyun

Cyberpunk 2077 ile ilgili dikkat çeken paylaşım

Cyberpunk 2077 ile ilgili dikkat çeken paylaşım

 

2020 yılına damgasını vuracak olan oyunlar listesinin ilk sırasında bana göre Cyberpunk 2077 gelmektedir. Yapımı uzun zamandır devam eden ve oyun severlerin merakla beklediği bu oyun hakkında yapımcı firma CD PROJEKT RED Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşım ile oyun severlerin oyuna olan ilgisinin biraz daha artmasını sağladı.

Cyberpunk 2077 etkinlik yapılacak

Yapımcı firmanın yapmış olduğu paylaşımda Cyberpunk 2077 için bir etkinlik yapacaklarını açıklamasına rağmen, bu etkinlik hakkında herhangi bir içerik vermemesi de oyun severler arasında meraklı bekleyişin artmasına neden oldu.anadolucasino

The Witcher serisi ile inanılmaz bir başarı yakalayan firmanın özellikle bu başarısını Cyberpunk 2077 sürdürmesine de kesin gözüyle bakılıyor. Özellikle de Thw Witcher 3: Wild Hunter serisi ile çıtayı son derece yükseklere çıkartan firmanın bu yeni oyununda ne gibi özellikleri bizlere sunacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Bugün yapmış olduğu paylaşımda bu görseli paylaşan yapımcı firmanın “ 11 Haziran tarihinde Night City Wire “ isimli bir etkinlik ile kullanıcılarının karşısına çıkacağı açıklamasından sonra ne gibi bir etkinlik düzenleyeceği gerçekten merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Bir kullanıcısın da bu paylaşım altında yapmış olduğu yoruma cevap veren firmanın “ Sadece Birşeyleri göstereceğiz” demesi ile etkinliğe olan ilginin daha da artmasına neden oldu. Yakın zaman içerisinde açıklanacak bu etkinlik kapsamını hep birlikte bekleyip göreceğiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu