Yazılım

Android Oreo Hangi Yenilikleri Kapsıyor?

Android Oreo, kullanıcıların memnuniyetini kazanacak pek çok yeni özellik taşıyor. Daha önceki sorunların ortadan kaldırıldığı bu yeni işletim sistemi, daha hızlı ve kullanışlı bir deneyim sunuyor. İşte Android Oreo ile birlikte kullanıcıları bekleyen o yenilikler:

Yeni Tema Özelliği:

Diğer sürümlerden daha farklı olan bu özellik, görsellik açısından beğenilen bir içerik olacak gibi gözüküyor. Özellikle diğer işletim sistemlerinde tema özelliğinden şikayetçi olanlar için, bu özellik oldukça memnun edecek. Temanın özelliği ise otomatik şekilde değişim göstermesidir. Eğer koyu renklere sahip olan bir duvar kağıdı kullanıyorsanız, o zaman temanız bu yenilik sayesinde parlak olarak değişiyor. Eğer parlak renklerde duvar kağıdı kullanırsanız, o zaman daha karanlık temalar elde etmiş olursunuz.

Geliştirilmiş Güç Menüsü

Bu işletim sisteminde güç menüsünün biraz daha geliştirildiğini belirtmek gerekiyor. Bu getirilen yenilik sayesinde, güç menüsünü her zamankinden daha hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Cihazın en çok kullanılan seçeneklerini görebileceğiniz bu menü, bu sayede tek tıkla istediğiniz işleme olanak sağlayacak.

Ayarlar Menüsü Daha Gelişmiş

Telefon kullanıcıları cihazlarıyla ilgili bazı sorunları tam olarak çözememekten yakınabilir. Android Oreo yenilikleri bu sorunun tam olarak sona ermesini sağlayacaktır. Artık ayarlar menüsüne girerek, sorununuzla ilgili bir çözüm yolunu anında bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise, arama menüsünde yer alan arama bölümünü kullanmaktır.

Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları