Teknoloji

4K İzleme Sağlayabileceğiniz Televizyon Modelleri

4K İzleme Sağlayabileceğiniz Televizyon Modelleri

 

4K, hayatımıza yeni girmiş bir formattır. Daha önce HD ve Full HD görüntü kaliteleriyle televizyon izlerken teknoloji her geçen gün kendini geliştirdiği için şimdi de 4K çözünürlükte görüntüler izleyebiliyoruz. Peki, nedir bu 4K? 4K, dijital çözünürlüğün şuan en üst seviyelerinden biridir. 4K çözünürlük demek ekranda bulunan 8,3 milyon piksel demektir. 4K ile Ultra HD arasında ise çok az bir fark bulunmaktadır.

Net Görüntü Kalitesi Evinizde 

4K’nın popülerleşmesiyle birlikte 4K özelliğe sahip pek çok televizyon piyasadaki yerlerini aldı. LG 55″ Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Oled Tv, ince çerçevesinin üzerine bir de 4K özelliğini eklemiş, 135 ekran ve yapay zekâya sahip bir televizyondur. Smart özelliği ile dijital platformları ayağınıza getirir. Samsung 75” Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV ise devasa ekranıyla büyük bir seyir zevki yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Samsung televizyonun içerisinde yer alan 4K işlemci, ekranda görünen her rengi sizin için ayarlar. Size daha keskin ve tok bir seyir zevki sunar.

Çerçevesiz ve ince tasarımıyla adeta evinizde bir tablo görselliği yakalayabileceğiniz bu televizyon sayesinde kendinizi bir sinema salonunda gibi hissedebilirsiniz. Philips 58” Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV ile en canlı belgeselleri izleyebilir, adeta ormanın içindeymişçesine heyecanlanabilirsiniz. 4K çözünürlüğün yanı sıra bu Philips televizyonda daha önce görmediğiniz derinlik motoru da bulunmaktadır. Daha net ve canlı renkler, detaylı gölgeler için bu televizyon birebirdir.

Uygun Fiyatlı Yüksek Çözünürlük

Yüksek fiyatlı televizyonların aksine herkesin evine alabileceği uygun fiyatlı 4K televizyonlarda bulunmaktadır. Vestel 50″ Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Smart LED TV ile arkanıza yaslanıp 4K teknolojisi ile güzel, canlı ve derin görüntüler izlemek mümkündür. Smart özelliği ise daha fazla içeriğe ulaşmanızı sağlamaktadır. Grundig 55″ Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV, pratik bir kullanıma sahiptir. Hızlı ve pürüzsüz bir işlemciye sahip olan bu televizyon 4K özelliği ile seyir zevkini üst noktalara taşıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu