Yazılım

Windows 10 Pro Sürümünün Kazandırdıkları

 

Artık nerede ise tüm işletmeler, dijital kullanıma geçmiştir. Özellikle işletmeler için en önemli konuların başında yüksek güvenlik önlemleri ve yedekleme gibi özellikleler gelmektedir. Sizler için geliştirilmiş olan Windows 10 pro bu tür ihtiyaçlarınızı en yüksek şekilde karşılayabilecek donanımlarla donatılmıştır. Bu nedenle profesyonel işletmeler, orta çaplı işletmeler ve küçük işletmeler mutlaka windows 10 pro satın al ile işletmelerinin gelişmesine katkı sağlayabilir. Windows’un bir önceki sürümü olan Windows home her ne kadar, gelişmiş donanımlara sahip olsa da artık işletmelerin yeni ihtiyaçlarına cevap vermemektedir. Dolayısı ile siz de her zaman iş yükünüzü hafifletmek isterseniz ve vakitten kazanmak isterseniz mutlaka Windows 10 pro almanız faydalı olacaktır.  Bu sürümün sağladığı avantajlar, işletmenizde en çok ihtiyaç duyduğunuz alanlarda geliştirilmiştir.

Özellikle windows’un yeni sürümünde bulunan yüz tanıma özellikleri tam anlamı ile vakitten tasarruf etmenize fayda sağlamaktadır.  Yüz tanıma özelliği hem yöneticilerin hem de çalışanların bilgisayarında mutlaka yer alması gerekir. Çünkü bazı işletmeler, çalışanların birbiri ile bilgi alış verişini yasaklamaktadır.  Bu durumda yapılan bilgisayar şifrelemeleri, çalışanlar açısından zaman kaybına neden olur. Ayrıca sadece yöneticilerde bulunması gereken bilgiler de en kolay şekilde koruma altına alınmış olacaktır.

Windows sürümleri bilgisayara yüklendiğinde belli bir süre sonra bilgisayarda yavaşlamaya ve verimsizleşmeye neden olur. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak adına mutlaka windows 10 pro lisans satın al demeniz gerekir. Çünkü bilgisayarın yavaşlamasına neden olan etmen kesinlikle lisansız sürüm kullanmaktır.

Eğer hızlı ve aktif bir şekilde bilgisayarınızda çalışmanız gerekiyorsa yine Windows 10 pro sizlere harika bir özelliğini sunmaktadır. Bilindiği üzere işletmeler için en önemli detay vakittir. Vakit kaybetmek istemeyen kişiler için hiberboot ve ınstago özelliği mevcuttur. Bu sistem, bilgisayar uyku modunda iken açılmasını hızlandıran bir özelliktir. Çok sayıda çalışanı olan işletmeler için asla göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir.

Windows 10 pro her ne kadar profesyoneller için geliştirilmiş olsa da ev kullanımına da uygundur. Bu nedenle Windows 10 satın al işlemleri yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu