Teknoloji

Üç Yeni Yüksek Yenileme Hızına Sahip Oyuncu Monitörü

Genişleyen Predator ve Nitro portföylerinde, en üst düzey teknolojiye ihtiyaç duyan seçkin profesyonellerden eğlence için oynayan sıradan oyunculara kadar çok çeşitli oyunculara uygun üç oyun monitörüne sahip bir dizi yeni ürünü tanıtıldı.

Acer, endüstri standardı LCD’lerden daha az yüksek enerjili mavi ışık yaymak üzere özel olarak tasarlanmış TÜV Rheinland Eyesafe sertifikalı oyun monitörlerini sunan ilk firma.

Acer Inc. Digital Display Business Başkanı Victor Chien, “En yeni oyun monitörlerimiz, oyunculara sorunsuz performans ve rahat ergonomi sağlamak için, endüstrinin en son teknolojisini kullanıyor” dedi.

En güce aç oyunculara hitap edecek şekilde tasarlanan Predator oyun monitörleri, Profesyonel oyuncuların yanı sıra, sadece eğlenmek isteyenlerin en iyi seçimi olarak kalitelerini ve güvenilirliklerini kanıtladılar.

Yeni Predator ve Acer Nitro monitörler, piyasadaki hemen hemen herkesi uzun süre desteklemek için çeşitli tasarım ve boyutlarda mevcut.

Yakın zamanda piyasaya sürülen NVIDIA Reflex Latency Analyzer, fareden gelen tıklamaları algılayan ve ardından ortaya çıkan piksellerin (yani bir tabanca namlu flaşı) ekranda değişmesi için geçen süreyi ölçen devrim niteliğinde bir sistem gecikme ölçüm aracı, NVIDIA G-SYNC genişletilmiş kontrast oranı ve renk paletine ek olarak yırtılmasız oyun deneyimi sağlıyor.

Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları