Teknoloji

Thermaltake AH T200 Mikro Kasa Artık Pembe Renkte

Soğutma, Oyun Donanımı ve Enthusiast Memory çözümleri için önde gelen PC DIY premium markası Thermaltake, AH T200 Micro Chassis Pink Edition’ın artık mevcut olduğunu duyurdu!

Eğlenceli, benzersiz ve geleneksel olmayan tasarımlı bir kasa arıyorsanız, AH T200 Pink seçenekleriniz arasında olmalı.

Modelin tamamı, sağlam bir hava kuvveti tarzı mimari, iki tarafta iki 4 mm temperli cam pencere, ön üst panelde üç 3 mm temperli cam pencere ve her iki uçta sağlam yan havalandırmalarla donatılmış.

Sökülebilir modüler tasarımı, kullanıcıların kendi stillerini ve modlarını istedikleri gibi düzenlemelerine olanak tanıyor.

Geleneksel mikro ATX kasanın dikdörtgen yapısının aksine AH T200, daha küçük bir ayak izi ile mükemmel genişletilebilirliği korumak için benzersiz bir şekilde tasarlanmış.

Pink Edition, piyasada nadiren bulabileceğiniz AH T200’ü daha da alışılmadık hale getiriyor. Gösteriş yapmak ve arkadaşlarınızın arasından sıyrılmak istiyorsanız, AH T200 Pink ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi seçenek olacaktır.

Mükemmel kullanıcı deneyimi sunma kurumsal misyonunu gerçekleştirmeye devam etmek için Thermaltake, üstün kaliteli ürünleri yeni bir logo tasarımıyla birleştirmenin özü ile “TT Premium” u geliştirdi.

TT Premium, bir kalite garantisinden çok daha fazlası. İsmin arkasında, DIY, Modding ve Thermaltake’in PC donanımı pazarındaki en yenilikçi marka olma arzusunu temsil ediyor.

Üst düzey PC kullanıcılarının talebini karşılamak için TT Premium, her meraklı için yüksek performanslı bir PC ürünü sağlamak için Mükemmel Kalite, Benzersiz Tasarım, Çeşitli Kombinasyonlar ve Sınırsız Yaratıcılık temel değerlerini takip ediyor.

AH T200 Pembe Mikro Şasinin Özellikleri:

Beş Temperli Cam Pencereli Açık Çerçeve Çelik Tasarım

AH T200 Pembe, çelik ve beş temperli camdan yapılmış. Ön üst panelde, kullanıcıların bilgisayar bileşenlerini göstermelerine olanak tanıyan üç adet 3 mm temperli cam pencere ile birlikte geliyor ve iki 4 mm menteşeli kapı yan paneli, kullanıcıların bileşenlerini istedikleri gibi görüntülemelerini sağlarken, açık arka uç geniş kapsamlı genişletilebilirlik ve modlama olanakları sunuyor.

Kullanılabilirlik ve Garanti

Thermaltake AH T200 Pembe Mikro Kasa, Thermaltake dünya çapındaki yetkili bayi ve distribütör ağı aracılığıyla satın alınabilir. Üç yıllık garanti ile desteklenir ve Thermaltake dünya çapında müşteri hizmetleri ve teknik destek ağı tarafından desteklenir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu