Teknoloji

PlayStation 5 oyun konsolunda beklenmedik hata

Son zamanların en çok beklenen oyun konsolları arasında yer alan PlayStation 5’te son derece can sıkıcı bir durumun ortaya çıktığını siz değerli okurlarımızla paylaşmak istiyoruz. Özellikle de ABD’de ve bazı Avrupa ülkelerinde satışa sunulan PlayStation 5’in oyun konsolu olarak geçen DualSense’te ortaya çıkan sorununun bilinçli mi? Yoksa bilinçsiz mi? Olduğu merak ediliyor.

PlayStation 5 oyun konsolu uyku modunda …

En yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 5’in özellikle de yeni nesil konsolunda meydana gelen şarj sorunun nasıl bir çözüm ile ortadan kalkacağı oyun severler tarafından merakla bekleniyor. Konsolu uyku moduna aldığınız zaman oyun konsolunun şarj olmama sorununun ortaya çıkmasından PlayStation 5 firmasının herhangi bir şekilde açıklama yapmaması merak edilen soruların başında gelmektedir.

Yakın zaman içerisinde ülkemizde de satışa sunulacak olan PlayStation 5’in ülkemizde de oldukça yüksek talep ile karşı karşıya kalması bu sorunun kullanıcılar arasında sorun oluşmasına neden olacak gibi duruyor.

PlayStation 5’te daha önce ortaya çıkan indirme sorunları ile boğuşan firmanın bu seferde oyun konsolunda meydana gelen bu sorun ile nasıl başa çıkacağı merak konusu olmaya başladı.

Yeni PlayStation 5 için tasarlanan ve son derece büyük beğeni alan bu konsolun özellikle de şarj sorunu ile karşı karşıya kaldığını ve bu sorunu çözmek için firmanın nasıl bir hamle yapılacağı merakla beklenmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu