Teknoloji

OWC’den Yeni Bir Envoy Pro Elektron USB-C SSD

Bellek, Harici Sürücüler, SSD’ler, Mac ve PC yerleştirme çözümleri ve performans yükseltme kitlerinin saygın bir sağlayıcısı olan OWC, yeni OWC Envoy Pro Elektron USB-C Bus-Powered SSD’yi piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Bu yeni taşınabilir sürücü, profesyonel düzeyde hızları, tozu ve su geçirmez sağlamlığı, evrensel uyumluluğu avucunuzun içine getiriyor.

OWC Envoy Pro Elektron, evrendeki en hızlı, en dayanıklı mini boyutlu SSD’dir. Cep boyutunda küçük, USB-C veri yolu ile çalışan bu sürücü ezilmeye, toza dayanıklı ve kişisel iş dosyalarınızı istediğiniz yerde 1011 MB / sn’ye kadar gerçek dünya hızında düzenlemek / kaydetmek için su geçirmezdir.

Bu, saniyede 91 yüksek çözünürlüklü fotoğrafı veya 5 GB’lık bir filmi beş saniyeden daha kısa sürede aktarmak gibidir.

Sürücü durum LED’ine sahip şık, havalı çalışan uçak sınıfı alüminyum depolama çözümü, güç adaptörü olmadan sessizce çalışır.

Dahil edilen USB-C kablosu ve Tip-A adaptör ile OWC Envoy Pro Elektron, son on yılda üretilen Mac’ler veya PC’ler, mevcut modeller ve geleceğe yönelik olarak tak ve çalıştır uyumludur.

OWC Envoy Pro Elektron Öne Çıkanlar:

Herkes için süper hızlı: 1011 MB / sn’ye varan gerçek dünya performansıyla kişisel ve iş dosyalarınızı kaydedin, yedekleyin ve düzenleyin.

OWC Aura SSD destekli: Gelişmiş NVMe teknolojisi, diğer taşınabilir SSD’lere kıyasla iki kat daha hızlı performans sunar.

Evrensel olarak uyumlu: Son on yılda üretilen Thunderbolt ve USB Mac’ler veya PC’ler, mevcut modeller ve hatta gelecekte iPad Pro ve Chromebook’lar gibi cihazlarla tak ve çalıştır.

Bir tank gibi inşa edilmiştir: Ezilmeye, toza ve suya dayanıklı IP67 sınıfı.

Küçük: Her yere kolayca gidebilmeniz için cep boyutunda.

Önyüklenebilir: Çalışmaya başlayın ve saniyeler içinde uygulamaları başlatın.

Bilgilendirici: Güç ve aktivite durumunun bir bakışta doğrulanması için LED.

Soğuk: Sessiz, gaz kelebeği içermeyen performans için ısıyı dağıtan uçak sınıfı alüminyum gövde.

Bağlantı: A Tipi adaptörlü USB-C kablosu herhangi bir yerdeki herhangi bir makineye takılabilir.

Garanti: 3 Yıllık OWC Sınırlı Garantisi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu