ads

OSGB & İş Güvenliği Hizmeti

 

Dilovası OSGB firması olarak İstanbul Anadolu yakasında ve civarında yer alan tüm işletmelere OSGB danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu kapsamında yer alan mobil sağlık taraması hizmetleri, ilk yardım eğitimi hizmetleri, teknik periyodik kontrol hizmetleri, mesleki yeterlilik eğitimleri hizmetlerini profesyonel iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri ile sizlere veriyoruz

Dilovası iş güvenliği firması olarak 6331 sayılı kanun kapsamında mobil sağlık hizmetleri sağlıyoruz. Tüm çalışanların ve işverenlerin karşılaşabilecekleri olası acil durumlar için verilmesi zorunlu olan mobil sağlık hizmetleri kapsamında;

İş değiştirenler ve iş değişikliği yapanlar için, İş kazası, meslek hastalığı, sağlık sorunları sonucunda işten uzaklaşıp tekrar işe dönenler için işin türevine göre bakanlıkça belirlenen sürelerde sağlık muayenelerinin ve sağlık taramalarının yapılması için hizmet veriyoruz.

Düşük, orta ve yüksek tehlike sınıfında yer alan tüm işletmelerde çalışanlar için verilmesi zorunlu olan ilk yardım eğitimi hizmetini veren İstanbul iş güvenliği – OSGB firması olarak sizlere hizmet veriyoruz.

İş güvenliği çalışmalarının hedefleri;

  • Tehlike arz eden  riskli durumları ortadan kaldırmak veya olumsuz etkilerini en aza indirgemek,
  • Oluşabilecek maddi ve manevi zararları yok etmek,
  • Çalışma verimini yükseltmek,
  • Çalışanlara sağlıklı bir iş ortamı sağlamak,
  • Çalışma şartlarının olumsuz etkilerinden tüm çalışanları korumak,
  • İş ve işçi arasında mümkün olan en iyi uyumu sağlamak,

İş yeri hekimleri ve iş yeri hemşireleri ile vermiş olduğumuz ilk yardım eğitimleri için pratik uygulamalar yaptırarak bilgilerin pekişmesini sağlıyoruz. Anadolu yakası OSGB firması olarak tüm çalışanlara vermiş olduğumuz ilk yardım eğitimleri ile olası bir iş kazası ve acil durumlarda ilk yardım uygulaması ile hastanın hayatta kalmasını sağlıyoruz.

Mesleki eğitim alma zorunluluğu gerektiren tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta bulunan işlerde eğitim almayan kişiler çalıştırılamaz. İş kazası geçirmiş ya da meslek hastalığına yakalanmış çalışanlar işe başlamadan önce, söz konusu kazanın ya da meslek hastalığının nedenleri ve korunma yolları konusunda ilave eğitim verilmektedir.

Ekşioğlu Dilovası İSG Firması

İstanbul OSGB Firması; Ekşioğlu iş sağlığı ve güvenliği olarak çalışma bakanlığından yetki belgesi olan iş güvenliği uzmanlarının vermiş olduğu eğitimler ile işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir ortam yaratmayı hedefler. Meslek hastalıklarının geride kaldığı, işin sorumluluklarının bilincinde bir iş sahası oluşturmak için eksiogluosgb.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu