ads

Evolutionman Sipariş, Gönderim ve Teslimat

Evolutionman Sipariş, Gönderim ve Teslimat

Resmi satış sitemizde her müşterimiz için kolaylıkla ilerleyebilecekleri satın alma adımları evolutionman içeriği hazırlanmıştır. Ürün talep formunuzu eksiksiz olarak doldurduğunuzda siparişiniz tarafımıza ulaşmaktadır. Adınız, soyadınız, adresiniz, ödeme şekli seçiminiz, kargo şirketi tercihiniz gibi bilgilerin olduğu sipariş formu istediğiniz ürün ve kişisel bilgileriniz ile ilgili tüm verilerin bize ulaşmasını sağlamaktadır. Gönderim için aynı gün kargo hizmeti sunulmaktadır. Özenli paketleme ve itinalı taşımacılık hizmetleri ile ayağınıza kadar gelen ürün yine güler yüzlü kargo çalışanı tarafından teslim edilmektedir. Geriye güzel günlerde kullanmanız kalmaktadır.

 

Ödeme Nasıl Yapılmaktadır?
Ödeme gerek gerçek mağazadan gerek internet üzerinden yapılan alış verişlerde son adımdır. Bundan sonra ürün ve ya ürünler size aittir ve dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için internet üzerinden alış veriş yaparken de kullanabileceğiniz alternatifler vardır. İnternet bankacılığı da tıpkı alış veriş gibi oldukça pratik bir şekilde kullanılabilen online bir yöntemdir. Havale ve ya EFT yaparak ürünlerinizi kolayca satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme yönteminde ise kredi kartı ve ya nakit ile kargo teslimatı sırasında satın alımınızı yapabilirsiniz.

 

Taşıma ve Dağıtım
Kargo şirketleri özellikle internetten alış veriş yapan müşteriler için taşıma ve dağıtım işini yapmaktadır. Özenle çalışan ve kaliteli hizmet veren MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo sitemizden ürün talep edenlerin seçebileceği firmalar arasındadır. Paketiniz hava koşulları da göz önünde bulundurularak bir ve ya iki iş günü içinde ulaştırılmaktadır.

 

İçinde Neler Bulunmaktadır?
B1, B2, B3 Vitaminleri, yüksek kalsiyum, fosfor, omega 3 ve omega 6, keratin ve kolajen bulunmaktadır. Ürün tamamen bitkiseldir.

 

Nasıl Kullanılır?
Ürün 50 ml şişede serum olarak elinize ulaşmaktadır. Serumdan birkaç damla saç köklerinize damlattıktan sonra parmak uçlarınız ile yuvarlak hareketler ile masaj yapabilirsiniz. Kullanım sıklığı için kullanım talimatını ve alerjen uyarılarını dikkatle okuyunuz.

Fiyatlar
1 kutu evolutionman sadece 209 tl, 2 kutu evolutionman399 tl ve 3 kutu evolutionman 579 tl gibi oldukça cazip fiyatlar ile satışta bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu