Telefon ve Tabletler

İphone Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır? 

iPhone cihaza sahip olanlar ya da olmak isteyenler için cihazın garantisi oldukça önemlidir ve bunun için firma kolay bir yol sunmaktadır.

iPhone garanti sorgulama konusu oldukça önemli konulardan biridir. Özellikle ülkemizde ciddi fiyatlardan satılan telefonların garantisi büyük önem taşımaktadır. İkinci el alırken ya da satarken garanti faktörü ilk sırada değer belirlemektedir. Aynı iki cihazdan garantili olan diğerine göre daha yüksek fiyattan satılabilmektedir.

iPhone telefonun sahibi Apple firması kullanıcılarına garanti sorgulama için büyük kolaylık sunmaktadır. Bu kolaylık ile satma ya da ikinci el alma işlemlerinden oldukça büyük yarar sağlamaktadır.

Apple Garanti Sorgulama

Apple şirketi dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biri konumdadır. Ürünlerine belirlenen süre boyunca garanti vermekte ve kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır. Firmanın en büyük silahı ise iPhone telefonlar olmaktadır. Alınan her iPhone telefona firma belirli bir süre garanti vermektedir.

Garanti süresi satın alma ve satma gibi durumlarda büyük önem taşımaktadır. Ülkemizde ciddi bir piyasası bulunan iPhone telefonlar satılırken öncelikle garantisine bakılmaktadır. Ancak her zaman fatura ve benzeri belgeler olmayabilir. Kaybolma ya da diğer türlü sebeplerden dolayı satıcı belge ibraz edemeyebilir. Bu durumda firmanın sunduğu kolaylık devreye girmektedir. Apple garanti sorgulama sayfası burada ciddi bir yardımcı görevi üstlenmektedir. Bu sayfa ile hangi cihazın ne kadar süre garantisi kaldığı anında öğrenilebiliyor.

iPhone Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

iPhone garanti sorgulama nasıl yapılır sorusunun cevabı şu şekilde olmaktadır.

  • Sorgulama yapmak için cihazın seri numarasını bilmek gerekir.
  • Cihazın seri numarasını bilmek için cihazın menüsünden ayarlara girin.
  • Genel seçeneğine tıklayın.
  • Hakkında kısmında cihazın gerekli bilgileri yazmaktadır.
  • Cihazın seri numarasını öğrendikten sonra Apple garanti sorgulama sayfasına gidin.
  • İstenen bilgileri girin.
  • Açılan sayfada cihaza ait garanti bilgileri bulunmaktadır.

Bu sayede cihaza ait garanti durumunu ve ne kadar garantisi kaldığını öğrenebilirsiniz. iPhone garanti sorgulama sayfası ile kısa süre içerisinde sorgulama yapmanız mümkün olmaktadır. Bunun yanında en güvenilir yöntem de budur. Herhangi bir sıkıntı olmadan rahat bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz.

 

 

 

Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları