Yaşam

Gorgor House |Tiny House Sezonunu açtı!

Tiny House’a 2020 ve 2021 yılında pandemi nedeni ile trend olan müstakil ev yaşamına bir yenisi eklendi. Tiny House akımı da denilen bu minimalist yaşam için oldukça güzel geri dönüşler aldıklarını birkaç ay sonrası için siparişlerini ise şimdiden doldurduklarını belirtiyor gorgor house firma yetkilileri.

Gorgor.House ekibi müşterileri için üretimini gerçekleştirdikleri modellerde kişisel kullanıma uygun talepler geldiğinde bu talepleri memnuniyet ile uyguladıklarını aktarmaktadırlar. Tekerlekli ev ürünleri genelik le imarsız araziler için uygun olduğunu ve bu alanlarda konumlandırmak isteyen kişilerin ilk tercihleri olduğunu da ayrıca sözlerine eklemektedir. Gorgor House’un sahibi İbrahim ZORLU ile devam eden sohbetimizde firmanın önümüzdeki yıllarda müşterileri için üretimini gerçekleştirdikleri mobil evler için zemin hazırlıklarını öncesinde yaparak müşterilerine belirli lokasyonlarda konaklama imkanı sunmayı hedeflemekteler.

 

 


Duck Tiny House

Gorgor.House uzun yıllar kiralama veya satın alma yöntemi ile oluşturdukları imarlı veya imarsız araziler üzerinde minimalist yaşama yönelmiş müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Zorlu tiny house sektöründe oldukça ileri bir yol kat ettiklerini sürdürürken bu sektörde ne yazık ki bir takım doğru bildiğimiz bir çok konunun da yanlış veya bilgi kirliliği nedeni ile sektöre zarar vermekte olduğunu söylerken bunun en büyük sorunu ülkemizdeki yaşam ve bütçe konusunun kısıtlı olması sebebi ile, insanlar daha uygun maliyetli ürünlere yöneliyor. İmarsız arazilere ruhsatsız ve plakasız bir ürün konulamayacağının altını çizerken her tekerlekli ev resmi bir ürün olmayacağı gibi belediyenin talep etmesi halinde yerinden kaldırılması ve gerekli hallerde kişiye kanun gereğince büyük cezalar kesildiğini de aktaran Zorlu  bunun en iyi örneklerinden tarım arazileri üzerine yapılan hobi bahçelerinin yıkımını örnek gösterdi.

 


Duck Tekerlekli ev

Taşınabilir bir ev ile ülkenin her bölgesine (karayolunda) gidebilir ve özgürce dolaşabilirsiniz, hatta evinizi dilediğiniz (size ait olması koşulu ile) imarlı veya imarsız arazine koyabilir orada hayatınızın geri kalan bir bölümünü sessiz ve sakin geçirebilirsiniz. Kısaca huzur bulduğunuz neresi ie evinizi oraya götürebilirsiniz işte Tiny House ‘un avantajı budur. Sizde en iyi tiny house fiyatları ve diğer konularda bilgi almak talep etmek isterseniz Gorgor House’un resmi kurumsal web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. https://www.gorgorhouse.com

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu