Telefon ve Tabletler

En Hızlı Çalışan 10 Samsung Telefon

En Hızlı Çalışan 10 Samsung Telefon

 

Bir dünya devi olan Samsung 1938 yılında üretime başlamıştır. Samsung en büyük telefon markaları ile yarışabilmesinin sürekli yenilenmesine borçludur. Samsung sürekli yeni gelişmiş telefon modellerini piyasaya sürerek büyük satış rekorları kırmaya devam ediyor.

Bizim ülkemizde de akıllı telefon modelleri ve diğer Samsung ürünlerinin satışı yapılıyor. Türkiye’de pek çok kişi Samsung telefonlarının işlevinden memnun olduğu için telefonlarını değiştirseler de tekrar Samsung telefon almayı tercih ediyorlar. Makalemizde sizin için hazırladığımız Samsung markasının, en hızlı çalışan 10 telefonunu tanıtalım.

  1. En Hızlı Çalışan Samsung Galaxy S21 Ultra

Akıllı telefon konusunda başarısını kanıtlayan Samsung Türkiye’de de çok tercih edilen bir markadır. En hızlı çalışan Samsung telefonlarının arasında olan Samsung Galaxy S21 Ultra modeli en çok satanlar arasındadır. Bu telefonun özellikleri arasında 256 GB depolama alanı, 108 megapiksel arka kamera ve 40 megapiksel ön kamera, 6,8 inç ekran genişliği, Phantom Gümüş ve Siyah renk seçenekleri bulunuyor.

  1. En Hızlı Çalışan Samsung Galaxy S21

Exynos 2100 işlemciye sahip olan bu akıllı telefonda ülkemizde çok tutulan bir samsun telefon olmuştur. Samsung Galaxy S21 modelinin özellikleri arasında olanlardan bazıları şunlardır: 6,2 inç ekran genişliği, 256 GB artırılabilir hafıza özelliği, 12 megapiksel arka kamera ve bir adet 64 megapiksel ön kamera, Cortex X1, Cortex A55 ve Cortex A78 üç ayrı işlemci,  yüz tanıma ve parmak izi okuma bulunuyor.

  1. En Hızlı Çalışan Samsung Galaxy Note 20 Ultra

 

Hızlı çalışama özelliğine sahip olan Samsung Gakaxy Note 20 Ultra en çok sanlar arasındadır. Bu akıllı telefonun özelliklerinden bazıları şunlardır: 6,9 inç genişlik, Exynos 990 işletim sistemi, Dinamik AMOLED ekran 108 megapiksel arka kamera ve 10 megapiksel ön kamera, 8 çekirdekli işlemci bulunanlardan bazılarıdır.

 

  1. En Hızlı Çalışan Samsung Galaxy S20 Plus

 

En hızlı çalışan Samsung telefonlarından biri olan bu modelin özellikleri den bazıları da: Dinamik AMOLED ekran özelliği, 6,7 inç ekran genişliği, parmak okuma özelliği, exynoss 990 işletim sistemi bulunuyor. Ayrıca 8 çekirdekli ve hız konusunda oldukça iyi olan Samsung Galaxy S20 Plus çok kişi tarafından tercih ediliyor.

  1. En Hızlı Çalışa Samsung Galaxy S20

 

Samsung Galaxy S20 serisini olan bu telefonda hızlı çalışma özelliğine sahiptir. Bu modelinde özellikleri şunlardır: 6,2 inçlik ekran genişliği,  İki farklı işletim sistemi ile Exynos 990 ve Snapdragon 865 işletim sistemleri yer bulunuyor. Ayrıca 12 ve 8 GB RAM deste sahip olup S20, 1 TB hafıza özelliği bulunuyor. Hızlı şarj özelliği olan bu model 25W hızlı şarj cihazı ile birlikte satışa sunuluyor.

  1. En Hızlı Çalışan Samsung Galaxy Note 10 Plus

 

Samsung Galaxy Note 10 Plus modelinin özellikleri arasında: 6,8 inç genişliği Exynos 9825 işletim sistemi, 512 GB depolama alanı,  12+16+12 megapiksel üç arka kamera ile hızlı bir performans sunuyor.

 

7.En Hızlı Çalışan Samsung Galaxy S20 FE

 

Fan Edition olarak bilinen Samsung Galaxy S20 FE modelinin özellikleri arasında: 6,5 inç ekran çözünürlüğü, 3 adet arka kamera ve 1 adet ön kamera, Android işletim sistemi, Süper AMOLED ekran özelliği bulunuyor. Samsung telefonları arasında en pahalısı olan bu telefon çok tercih edilenlerdendir.

 

  1. En Hızlı Çalışan Samsung Galaxy Note 20

 

Cep telefonlarını Hem bir bilgisayar hem de telefon kullanmak isteyenlerin tercihi olan bu modelin özellikleri de: 6,7 inç ekran özelliği, telefonun Arka kısımda 12+12+64 megapiksel kamera olmak üzere Full HD çözünürlük imkânı, Exynos 990 işletim sistemi ve 8 çekirdek özelliği bulunuyor. Aynı zamanda tablet olarak da kullanılan bu model donma ve kasma gibi olumsuzluklar yaratmadığı için çok tercih ediliyor.

  1. En Hızlı Çalışan Samsung Galaxy Z Fold 2

 

Katlanabilir telefon özelliğinden dolayı çok takdir alan bu Samsung modelinin özellikleri de: 6.23 inç genişliği açıldığında 7,6 inçlik geniş ekran özelliği, 60-120 Hz arası ekran yenileme hızı, Snapdragon 865 Plus işletim sistemi, 8 çekirdekli yapısı, yüksek hız özelliği bulunuyor. Ayrıca arkasında 12+12+12 olmak üzere üç kamera ve önünde ise 10 megapiksel kamera özelliği, 2x yaklaştırma özelliğine sahiptir.

 

  1. En Hızlı Çalışan Samsung Galaxy S10e

 

Samsung serisinden olan Galaxy S10e en hızlı olma özelliğin yanı sıra ekran özellikleri ile öne çıkıyor. Bu telefonun özellikleri de: iki arka kamera ve 10 megapiksel 1 adet ön kamera, Gorilla Glass 5 ekran koruma, Exynos 9820 işletim sistemi bulunuyor.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu