Teknoloji

En Çok Tercih Edilen Kablosuz Kulaklık Modelleri

En Çok Tercih Edilen Kablosuz Kulaklık Modelleri

 

Teknoloji artık hayatımızın her alanını kolaylığıyla ele geçirmiş bulunmakta, kablolu kulaklıklar ise herkesin başının belası konumundadır.  Teknoloji bununda çaresine bakmış ve son yıllarda oldukça popüler olan kablosuz kulaklıkları ortaya çıkarmıştır.

Hayat Kurtaran Yenilikler

Telefonuna bağlı olarak yaşamak zorunda olanlar, telefonlar ve tabletleri üzerinden çalışanlar insanlar oldukça fazla. Yeni nesil kulaklıklar ses kalitelerinde iddialı olmanın yanı sıra tasarım ve pil ömründe de oldukça iddialılar. Gerçekten akıllı bir kulaklık istiyorsanız Apple Airpods 2.Nesil MV7N2TU/A  tam size göre bir İOS kulaklık, aynı zamanda da Android telefonunuza da hiç sorunsuz bağlanabiliyor.

Pil ömrü oldukça uzun olan bu kulaklık aynı zamanda dokunmatik sensörleriyle göz dolduruyor. Eğer kulaklığınızın bas özelliği olmasını istiyorsanız JBL Tune 220TWS tam size göre bir kulaklık. Pure Bass Sound özelliğine sahip olan bu kulaklık 19 saate kadar uzun pil ömrünü garanti ediyor.

Şık ve Kullanışlı Kablosuz Kulaklıklar

Eğer hem şık duran hem de gerçekten hafif olan bir kablosuz kulaklık arıyorsanız Jabra Elite 65T tam da sizin aradığınız kulaklık olabilir. Kutusunun üzerinden sarj durumunu saptayabildiğiniz bu kulaklık aynı zamanda içerisinde yer alan 4 mikrofon sayesinde konuşmalarınızda dış etkenler tarafından rahatsız edilmenizi önlüyor. Samsun Galaxy Buds Plus ise ortalama 22 saat çalışma kapasitesi ile oldukça iddialı bir ürün.

Redmi Airdots Twt Bluetooth Basic 5.0 Kulaklık, ortalama 4 saat çalışma kapasitesine sahip ve bu ürünler arasında en çok tercih edilen kablosuz kulaklık olma özelliğini de elinde tutuyor. Philips TAUT102BK ise dışarıdan gelen sesleri engelleme konusunda oldukça başarılı bir kulaklık. Tamamen sarj edildiğinde ise 9 saat kullanım ömrüne sahiptir.

Dünya Parmaklarınızda

Dokunmatik yüzeyler benim için önemli diyorsanız Xiaomi Haylou GT1 TWS sizin aradığınız kulaklık olabilir. Dokunmatik yüzeyi ile istediğiniz her şeyi bir dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz. TaoTronics SoundLiberty hem dokunmatik yüzeye sahip hem de suya karşı dayanıklı bir yapıdadır. Ttec Airbeats Duo ve Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic hem tasarımıyla hem de kullanışlı oluşuyla göz doldurur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu