Teknoloji

CSO Ada Ankara, Dünyaca Ünlü Caz Solisti Allan Harris’i Ağırlıyor

ANKARA YENİ YILI CSO ADA ANKARA’DA KARŞILIYOR

CSO ADA ANKARA, caz serisi kapsamında ağırlayacağı dünyaca ünlü caz solisti, gitarist ve söz yazarı Allan Harris’in yeni yıl konseri ile 2022’ye veda ediyor. New York Times tarafından “çok-yönlü yetenek” olarak adlandırılan Allan Harris, Nat King Cole şarkılarından oluşan özel performansıyla 24 Aralık’ta CSO ADA ANKARA’da sanatseverler ile buluşacak.

CSO ADA ANKARA, cazseverlere kaçırılmayacak bir yeni yıl konseri yaşatmaya hazırlanıyor. Caz alanında kuşağının en başarılı ve istisnai şarkıcısı olarak üstünlüğünü sürdüren Allan Harris, 24 Aralık’ta CSO ADA ANKARA’da caz dolu bir gece yaşatacak. Uluslararası birçok ödüle sahip Harris, cazın efsanevi ismi ‘Nat King Cole’un “Winter Wonderland”, “Baby It’s Cold Outside” gibi en sevilen parçalarını ipeksi sesiyle yorumlayarak, yeni yılın umut ve sevgi dolu ruhunu yansıtan bir müzik yolculuğuna çıkaracak. Allan Harris’e saksafonda Irwin Hall, piyanoda Arcoiris Sandoval, bas gitarda Marty Kenney ve davulda Norman Edwards eşlik edecek. 

Bilet Fiyatları
1. Kategori: 275 TL
2. Kategori: 225 TL
3. Kategori: 175 TL
4. Kategori: 125 TL

 

Detaylı bilgi için; “csoadaankara.ktb.gov.tr” adresini ziyaret edebilirsiniz. Biletler; “biletinial.com” adresi, “SanatCepte” uygulaması ve CSO ADA ANKARA fuaye alanındaki Biletinial gişesi üzerinden temin edilebilir.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu