Teknoloji

CSO Ada Ankara, Dünyaca Ünlü Caz Solisti Allan Harris’i Ağırlıyor

ANKARA YENİ YILI CSO ADA ANKARA’DA KARŞILIYOR

CSO ADA ANKARA, caz serisi kapsamında ağırlayacağı dünyaca ünlü caz solisti, gitarist ve söz yazarı Allan Harris’in yeni yıl konseri ile 2022’ye veda ediyor. New York Times tarafından “çok-yönlü yetenek” olarak adlandırılan Allan Harris, Nat King Cole şarkılarından oluşan özel performansıyla 24 Aralık’ta CSO ADA ANKARA’da sanatseverler ile buluşacak.

CSO ADA ANKARA, cazseverlere kaçırılmayacak bir yeni yıl konseri yaşatmaya hazırlanıyor. Caz alanında kuşağının en başarılı ve istisnai şarkıcısı olarak üstünlüğünü sürdüren Allan Harris, 24 Aralık’ta CSO ADA ANKARA’da caz dolu bir gece yaşatacak. Uluslararası birçok ödüle sahip Harris, cazın efsanevi ismi ‘Nat King Cole’un “Winter Wonderland”, “Baby It’s Cold Outside” gibi en sevilen parçalarını ipeksi sesiyle yorumlayarak, yeni yılın umut ve sevgi dolu ruhunu yansıtan bir müzik yolculuğuna çıkaracak. Allan Harris’e saksafonda Irwin Hall, piyanoda Arcoiris Sandoval, bas gitarda Marty Kenney ve davulda Norman Edwards eşlik edecek. 

Bilet Fiyatları
1. Kategori: 275 TL
2. Kategori: 225 TL
3. Kategori: 175 TL
4. Kategori: 125 TL

 

Detaylı bilgi için; “csoadaankara.ktb.gov.tr” adresini ziyaret edebilirsiniz. Biletler; “biletinial.com” adresi, “SanatCepte” uygulaması ve CSO ADA ANKARA fuaye alanındaki Biletinial gişesi üzerinden temin edilebilir.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları