Otomobil

BMW Yenilik: Sedan

BMW en çok sevilerek kullanılan araç sınıfından birisini oluşturuyor. Doğal olarak bu denli popüler olan araçla ilgili olarak yenilikçi pek çok gelişmeler yaşanıyor. Onlardan biri olarak ise BMW 5 Serisi olduğunu söylememiz gerekiyor. Zirvede ki yerini hala korumaya devam eden BMW, sınır tanımadan yeniliklerini ard arda sıralamaya da devam ediyor. BMW 5 serisinin kullanıcılara sunacakları en özel avantajlardan birisi de uzun yolculuk sırasında istenen konfora en hızlı şekilde ulaşma kolaylığını sunuyor olması diyebiliriz. Genelde uzun yolculuk yapılacağı vakit konfor istenir. Kimi araçlarda temenni edilen konfor çok fazla bulunamaz. Aynı durumu BMW için söylememiz mümkün olmayacak. Çünkü uzun yolculuk için özel olarak düşünülmüş olan en güzel modelleri sunmaya devam ediyor. BMW dünyasına sizlerde katılarak yolculuklarınızı daha konforlu şekilde sürdürme şansına sahip olabilirsiniz. Geniş bir hacim seçeneğinede sahip olduğundan dolayı araç sahiplerini mutlu etmeyi başarıyor.

Aracın fonksiyonlarını kumanda etmek için ise toplamda 4 tane seçenek yer alıyor. Böylece çok işlevsel BMW harekete duyarlı kumanda sayesinde istediğiniz fonksiyonları da aracınıza uyarlama şansına sahip olmaya başlıyorsunuz. Araçta aynı zamanda hassas dokunmatik ekran ve iDrive Dokunmatik Controller özelliği bulunuyor. Yeni bir arayüze sahip olan BMW, her yönden büyük beğeni toplamayı başaran bir cihaz olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.  Fonksiyonel özellikleriyle kullanıcı dostu olan aracı sizlerde gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Her yönden büyük bir beğeniye sahip araçla yolculuklarınızı neşe içerisinde yapma şansına sahip olacaksınız. Önceki ile bir kıyaslama içerisine girilirse yenilik Sedan’da l Navigation Sistemi rotayı öncekinden daha hızlı şekilde hesaplama başarısını ortaya koyuyor.

Kişisel ihtiyaçların giderilmesi doğrultusunda üretimi gerçekleşmiş olan son teknoloji Sedan, Türkiye pazarında ki yerini almış durumda. 1975 yılından beri orijinalliğini koruyan BMW, her sezonda farklı varyasyonları ortaya çıkarıyordu. En son yeniliği ise göz kamaştırıcı tasarımı, fonksiyonları hızı ve konforu ile dikkat çekmeyi başaran Sedan oluyor. Her yönden aracın arzulanan verimliliği açığa çıkartacak fonksiyonlara sahip olduğunu söylememiz gerekiyor. Kaliteli özelliği ile son derece göz boyamayı başaran Sedan ile keyifli yolculuklara hazır olun.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu