Teknoloji

Anker Soundcore Life Q10 İncelemesi

Anker Soundcore Life Q10 İncelemesi

 

Siyah ve Kırmızı renkleri ile alıcılarına sunulan Soundcore Life Q10 Bluetooth’lu kulaklık 5.0 Bluetooth yazılım sürümü ile bağlantı sağlamakta.

Soundcore Life Q10 kulaklığı uzun süreli pil ömrü ile kullanıcılarına 60 saate varan çalma imkanını sunmaktadır. Hızlı şarj özelliğine sahiptir. 5 saatlik şarj ile kesintisiz müzik keyfi yaşamanızı sağlar.

Yaklaşık 3 saatte kulaklığımızı tamamen şarj edebiliriz. Kulaklığımız şarj halindeyken de kullanma imkanı vardır ama Bluetooth ile bağlandığında kullanılamaz.

Dahili mikrofon özelliği ile arama ve konuşma yapabilir aramanız bitince kaldığınız yerden müziğinizi dinlemeye devam edebilirsiniz.

Ekstra bas kullanımı için Soundcore Life Q10 kulaklığında BassUp teknoloji kullanılmıştır. Bu teknoloji ile daha iyi güçlü ses vuruşu özelliği ve bas frekanslarının gerçek zamanlı analizini geliştirmesini sağlar.

Kulağımızı kaplayan pedler yumuşak ve nefes alıp verebilen bir özelliğe sahiptir. 50 ft’e kadar kablosuz kapsama alanı vardır.

Katlanabilir özelliği ile taşıma kolaylığı sağlayan kulaklığımız ergonomi konusunda da yumuşak ve rahat bir tasarıma sahiptir.

Kulaklığımızda 4 tuş bulunmaktadır bunlar cihazı açma, kapama, ses yükseltme/azaltma ve bass performansını yükseltmek için BassUp tuşu bulunmaktadır.

3,5 mm AUX kablo girişi ve USB Type-C desteği girişi ile şarj imkanı sağlayan giriş mevcuttur. Kablolu ve kablosuz kullanılabilir.

Yüksek Çözünürlüklü Ses Sertifikalı ve CD kalitesinde ses elde etme sağlayacak kalitede.

Soundcore Life Q10 Fiyatı

Soundcore Life Q10 kulaklığımız 399,90 TL’lik fiyatıyla satılmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu