HABER - DUYURU

Acer Dizüstü Oyun Bilgisayarında Yeniliğe Gitti

Acer Dizüstü Oyun Bilgisayarında Yeniliğe Gitti

Ünlü bilgisayar markaları arasında yer alan Acer nitro 5 dizüstü bilgisayar modelinde yeniliğe gitti. Yenilenen oyun bilgisayarı kullanıcıya sunuldu. Ünlü marka yeni oyun bilgisayarını tanıttı. Piyasaya sunulan yeni oyun bilgisayarı şık dizaynı ve tasarımı ile dikkat çekmeyi başardı. Acer nitro 5 dizüstü oyun bilgisayarı yenilenerek oyun severlere sunuldu.

Yeni versiyon ve yeni sürüm dikkat çekecek nitelikteydi. 18 inç ekran özelliklerine sahip olan yeni oyun bilgisayarının fiyatı ise 1.250$ olarak belirlendi. Ancak bu fiyat yurtdışı satışlar için geçerli olacak. Yapılan araştırmalarda ise belirlenen fiyatın cazip olduğu ortaya çıktı. Yeni cihazın 145hz özelliğine sahip olacağı belirtiliyor.

Acer Oyun Bilgisayarında Güncelleme Yaptı

Son sürümünü piyasaya süren Acer nitro 5 dizüstü oyun bilgisayarı milyonlarca kullanıcıya sunuldu. Yurtdışı satış fiyatları da netlik kazanan oyun bilgisayarı hakkında çeşitli platformlarda ise tanıtım videoları yayınlandı. 1090 p ekrana sahip olan cihaz aynı zamanda yeni nesil intel core özelliklerini de içeriyor.

16 GB işlemciye sahip olan oyun bilgisayarı dizüstü olarak kullanılacak. Aynı zamanda daha küçük ebatlarda da üretimi yapılan cihazın 15 inç seçeneği de yer alıyor. Bu model ise yurtdışı genelinde 750 dolar üzerinden alıcıya sunulacak. Aynı zamanda Acer nitro 5 dizüstü oyuncu bilgisayarı hızlı ve kaliteli olarak çalışacak. Her iki sürümde de ayrı ayrı ethernet girişi de yer alacak.

Acer’den Muhteşem Tasarım

Eski versiyonu kısa bir süre önce piyasaya çıkan Acer dizüstü oyun bilgisayarında yenilik yaparak muhteşem bir tasarımı oyun severlere sundu. Tam ebatta klavye yer alan cihazda İSD kırmızı ve siyah renklerde bir değişiklik yapılmadığı bilgisi yer alıyor. Şarj girişlerinde ise arka plandan sağ tarafa geçildiği gözlemleniyor.

Çok sayıda yenilikle oyun severlerin beğenisine sunulan Acer dizüstü oyuncu bilgisayarı bu özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Kasa dizaynı ve kolay bir şekilde kavranan dokusu ile de dikkat çeken cihazda bu tarzda değişiklikler yapıldığı anlaşılıyor. Yenilenen Acer nitro 5 modellerinin ekim ayı içerisinde satışa sunulacağı gelen haberler arasında yer alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu