Telefon ve Tabletler

1.500 2.000 TL Arasında Alabileceğiniz Cep Telefon Modelleri

1.500 2.000 TL Arasında Alabileceğiniz Cep Telefon Modelleri

 

Akıllı telefon kullanmak isteyenler gün geçtikçe artarak devam ediyor. Ancak piyasa üzerinde akıllı telefon üreten firmaların çokluğu bir yana model olarak da birçok özelliği farklı bir şekilde barındıran telefonlar mevcuttur. Böyle bir durumda telefon almak isteyen kişilerin kararsızlık yaşadığı durumlar oluyor. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak adına öncelik olarak bir akıllı telefonda neler olması gerektiğini, bir telefondan beklentinizin ne olduğunu düşünüp tercih ederken telefondan beklediğiniz ne varsa ona göre hareket edip satın almanız gerekir. Piyasada bini aşkın telefon modeli bulunuyor. Bir telefon için ayırmış olduğunuz bütçe 1.500 2.000 TL arasında ise o fiyat aralığında olan modellere bakmanız gerekir. 1.500 2.000 TL arasında tercih edebileceğiniz telefon modelleri şu şekildedir;

 

Samsung Galaxy A20 32 GB Kırmızı Cep Telefonu

Akıllı telefon denildiği zaman akla ilk gelen markalardan olmayı başaran Samsung Galaxy A20 serisi ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Hızlı işlemcisi, canlı renk tasarımı ve profesyonel kamera sistemi ile satın alınabilecek en iyi telefonlar arasında yer alıyor. Tam ekran kullanımı sayesinde filmler izleyebilir, oyun oynayabilir keyifli anlar geçirebilirsiniz. İnce bir yapısı olması tercih nedenleri arasında yer alıyor. Mavi, siyah, kırmızı renklerini tercih edebilirsiniz. Kamera özelliklerinde çift kamera özelliği vardır. Ultra geniş modu sayesinde istediğiniz her açıdan fotoğraf çekebilirsiniz.

 

Huawei P Smart 2019 64 GB Şafak Mavisi Cep Telefonu

Tüm özellikleri ve telefon hızı göz önüne alınınca fiyat olarak oldukça ucuz olan Huawei P Smart cep telefonu bir tasarım harikasıdır. Geniş çaplı ekranı, canlı renkleri ile her yönden üstündür. Dokusu ve telefon rengi diğer tüm telefonlardan farklıdır. Kamerası yapay zekâ destekli olması telefonu tercih etmeniz için birebirdir.

 

Xiaomi Redmi 7 64 GB

Hem makul bir fiyatı olsun hem de büyük ekranlı bir telefonum olsun isteyenler için hiç başka bir telefona bakma gereği duymadan Xiaomi Redmi telefonu tercih edebilirler. Hızlı yapısı sayesinde gün içerisinde ki işlemlerinizi anında halledebilirsiniz. Aynı zamanda hafızası 32 GB olmasından dolayı birçok fotoğraf ve belgeyi kaydedebilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi severler için kamerasında da çeşitli özellikler söz konusudur. Dilerseniz makul bir fiyata bu özelliklere sahip telefonlardan alabilirsiniz.

 

Samsung Galaxy A20 Kırmızı Cep Telefonu

Rengi bir yana tasarım olarak da harika bir görüntüsü vardır. Büyük ekran özelliği sayesinde dilediğiniz her şeyi keyifle izleyebilirsiniz. Parlak bir yapısı vardır. Aynı zamanda siyah, mavi ve kırmızı renkleri mevcuttur. Çift kamera özelliği vardır. Bu özellik sayesinde dilediğiniz tüm manzaraları en iyi şekilde çekebilirsiniz. Uzun saatler süren pil gücü vardır. Hızlı bir işlemciye sahiptir. Dilerseniz makul fiyatta olan bu telefondan tercih ederek kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu