Otomobil

Yeni Nesil Ford Fiesta Geliyor

 

Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan Ford, yeni modeliyle yeniden araba tutkunlarının kapısını çalmaya geliyor. Focus ve Courier’in ardından şimdilerde ise yeni nesil Ford  Fiesta olarak Türkiye pazarında yerini almaya başladı. En fazla satışa sunmuş olduğu modellerden biri Ford Fiesta, yenilendi.  Yeni nesil Fiesta, 1.0 lt 100 bg EcoBoost benzinli motor özelliği ile tam not almayı başarır cinsten diyebiliyoruz. Yeni nesil Ford Fiesta, 1.5 lt TDCi 85 bg dizel motor özelliğiyle satışa sunulmaya başlanıyor. Buna göre Ford yeni modelini satın almak isteyen araç tutkunları, araba piyasasından araçlarını temin etmeye başlayacaktır. Önceki modeller ile bir kıyaslama içerisine girdiğimiz vakit, önceki modellerde daha çok  1.25 lt benzinli motor bulunurken, şimdilerde ise  1.1 lt 85 bg benzinli motor yerini almış oldu. Fiesta’nın fiyat etiketi ise 66 bin 500 TL ile araç piyasası içerisinde yerini alıyor.

Yeni nesil Ford Fiesta sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız, Fiesta’nın fiyat etiketi  66 bin 500 TL ödemek zorunda olacaktır. Akıllı teknolojiler, her daim hayatımızı daha kolay hale dönüştürmeyi başarıyor. Bunun bilincinde olarak yaşamımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Özellikle akıllı cep telefonlarında olduğu kadar artık araç piyasasında da yenilikçi pek çok gelişmeler gün yüzüne çıkıyor. Yeni teknolojik gelişmeler araç piyasasına da en hızlı şekilde yansımayı başarmış durumda diyebiliyoruz. Yeni nesil Ford Fiesta’da onlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Aracın üstün özellikleri, piyasada dikkatleri kısa süre içerisinde üzerine çekmeyi başarıyor. Yepyeni tasarımları ile adeta göz boyayan,  her yaşam tarzına uygun seri seçenekleri ile yeni nesil Ford Fiesta çok fazla can yakıyor.

Her ne kadar akıllı teknolojiler hayatımızı daha kolay hale dönüştürmeyi başarıyorsa, aynı durumu araçlar içinde söylememiz mümkün olacak. Yolculuklarınızın daha eğlenceli olması adına hemen her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü söylemek isteriz. Yeni Fiesta’da heyecan verici performans sayesinde artık sizlerde hayalinizde var olan araçlara kavuşma şansına sahip olacaksınız. Beş yıl üst üste yılın uluslararası motoru ödülüne layık görülen Ford, yeni modeli Fiesta ile Türkiye’de yerini almış durumda diyebiliyoruz. Kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olacak motor haznesi, dikkatleri üzerine topluyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu