Teknoloji

Xbox One’da PUBG Ücretsiz Olacak!

 

Microsoft firması son zamanların en popüler online oyunlarından biri olan PUBG için yeni bir kampanya başlatmış durumda. Bu kampanya dahilinde Xbox One kullanıcıları için 19 – 22 Nisan tarihlerinde PUBG ücretsiz bir şekilde erişilebilir olacak.

Microsoft ve Sony’nin konsol savaşları vesilesiyle sürekli yapılan bu tip kampanyalara bir yenisi daha eklenmiş durumda. Özellikle büyük bir kullanıcı kitlesi olan ve erken erişimden çıkarak dünyaya yayılan PUBG furyasının peşine takılan Microsoft, Xbox One kullanıcıları için oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunmayı planlıyor.

2017’ye Damga Vuran Oyun Bedava

Konsol sistemlerinde Sony’nin kendisinden güçlü olduğunu bilen Microsoft, Live Gold Free Days oyununu ücretsiz olarak sunduğu gibi 2017 yılına damga vuran PUBG’yi de ücretsiz olarak sunacak. Bu sayede oyunculara yeni oyunları denetmeyi ve büyük bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi amaçlıyor.

19 ve 22 Nisan aralığında tamamen ücretsiz olarak sunulacak olan oyunla ilgili Microsoft’dan gelen açıklamaya göre; oyun bu süre zarfında %100 erişilebilir olacak ve herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmayacak. Ücretsiz dönem bittiğinde ise kullanıcılar direk satın alarak kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Ayrıca bu süre zarfı için Microsoft bir de kozmetik ürün eşyası kampanyası yapmış durumda. Oyunda bulunan bir takım kıyafet ve skin gibi bir paket bulunduğu içeriğe 7 dolar karşılığında sahip olabileceksiniz.

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu