Teknoloji

Razer, 2020’de Çok Daha Fazla Oyun Segmentine Genişletiliyor

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, 10 Ekim 2020’yi küresel oyun topluluğu için hatırlanması gereken bir gün yaptı.
Dünyanın dört bir yanındaki hayranlar, Razer CEO’su Min-Liang Tan’ın canlı karma gerçeklik açılış konuşmasını izlemek için açılış RazerCon’u ayarladılar.

İkonik Singapur silüetine karşı düzenlenen benzersiz bir interaktif oturum. Bunu, yeni ve habersiz ürünlerle ilgili Razer panelleri ve Romero Games, Perfect World Entertainment, Paradox Interactive gibi oyun stüdyolarından ve Intel, NVIDIA ve Western Digital gibi teknoloji ortaklarından özel içerik vitrinleri ve hediyeler takip etti.

Etkinlik, hayranlar arasında büyük bir hit oldu ve Twitter, Facebook, YouTube ve Twitch’te toplam 250.000 saatten fazla görüntülenen ve 175 milyon gösterimle 1 milyondan fazla eşzamanlı izleyici ile zirveye ulaştı.

Oyunla ilgili her şeyi gerçek bir şekilde kutlamak için, Brenda ve John Romero ve Haz Dullul da dahil olmak üzere sektörün son derece değerli emektarları en yeni projelerini sunarken, önde gelen oyun ünlüleri CloakZy, CourageJD, PaladinAmber ve oturumları sırasında toplulukla etkileşime giren diğer birçok kişi takip etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu