Teknoloji

PRO MP271 Serisi Profesyonel Monitörleri

Yüksek performanslı ve yenilikçi bilgi işlem çözümlerinde dünya lideri olan MSI, PRO MP271 Serisi profesyonel monitörleri piyasaya sürdü.

Geniş görüş açısı ve gelişmiş izleme deneyimi, göz bakımı ve ergonomik tasarıma sahip bir IPS paneli içeren PRO MP271 serisi, verimlilik ve üretkenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış.

Güvenilir malzemelerle hazırlanmış ve her durum için özel uygulanabilirliği ile optimize edilmiş, net bir görsel ve kullanıcı deneyimi sunmak için üretilmiş.

Yenilikçi PRO MP271 Serisi monitör, bilgisayar görevlerini evde veya ofiste gerçekleştirirken görsel konforu artırmak için tasarlanmış.

MSI Anti-Flicker Teknolojisine sahip PRO MP271QP, PRO MP271P ve PRO MP271, titremeyi ortadan kaldırır ve göz yorgunluğunu etkili bir şekilde azaltır. Uzun ekran süresi boyunca daha rahat bir izleme deneyimi sağlar.

Daha Az Mavi Işık Modu, günlük kullanım senaryoları sırasında mavi spektrum ışığa görsel maruziyeti de filtreler.

Her iki göz sağlığı teknolojisi de, PRO MP271 serisinin evde veya ofiste üretkenliği artırırken kullanıcılar için en rahat izleme deneyimini sağladığından emin olmak için TUV Rheinland tarafından onaylanmış.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu