Teknoloji

Logitech MX Ergo ve MX Vertical İnceleme

 

Logitech markasının yeni modellerinden olan MX Ergo ve MX Vertical fare modelleri ergonomik tasarım özelliği ile bilek sağlığını koruma amaçlı tasarlanmıştır.

MX Ergo Özellikleri

Trackball özelliği ile bileğinizi çok fazla oynatmadan imleç’in hareket etmesini sağlıyor.0° ile 20° açılar ile el pozisyonunuza ile açıyı seçmenize olanak tanır. Uzun ömürlü ve hızlı sarj özelliğine sahip olan mouse’muz tam şarjla 4 aya kadar kullanılabilir. 132,5 mm yüksekliğe, 99,8 mm genişliğe ve 51,4 mm derinliğe sahip mouse’muz 259 gram ağırlığa sahiptir. 10 metreye kadar kullanım mesafesi imkanı sağlar. Genellikler video içeriği üretenlerin veya ofis işlerinde kullanılmakta. Logitech FLOW teknoloji ile faremizin üstünde bulunan 1 ve 2 tuşlarına basarak iki farklı cihazda kullanım imkanı sağlar. Faremizin imlecinin hız ve hassasiyetini tek bir tuş ile ayarlayabiliriz. Dayanıklık konusuna gelecek olursak faremiz Sol ve Sağ tuşlar 10 milyon tıklama ömrüne sahip.

Logitech Mx Ergo Fiyatı

Mx Ergo model faremizi 700-900 TL fiyat aralığında alabiliriz.

MX Vertical Özellikleri

Ergonomik bir tasarıma sahip olan Mx Vertical kas gerginliği ve bileğe binen basıncı en aza indirecek şekilde bir şekile sahiptir. 57 derecelik “Dikey Açı” ile baş parmağınız yerine rahatça otururken bileğiniz üzerindeki basıncı azaltır. İmleç hızı ve hassasiyeti ayarlanabilir. Logitech Flow teknolojisi ile birden çok bilgisayarı sorunsuzca kontrol etme özelliği. 4000 DPI yüksek hassasiyetli sensör. Hızlı sarj özelliği ve tam şarj olduğunda dört aya kadar kullanabilir. 3 farklı USB-C şarj kablosu, Logitech Unifying Alıcı ya da Bluetooth ile bağlama özelliği. 78,5 mm yüksekliğe, 79 mm genişliğe, 120 mm derinlik ve 135 gram ağırlığı vardır.10 metreye kadar kablosuz çalışma imkanı. 4 Özelleştirilebilir tuş seçeneği. Üç kablosuz cihaz arasında senkronizasyon yapabilir ve hızlıca değiştirilebilir. İçerik düzenliyiciler veya ofis çalışanlarının daha çok tercih ettiği bir faredir.

Logitech Mx Vertical Fiyatı

Mx Vertical model faremiz 800 TL’lik fiyata sahiptir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu