Teknoloji

JBL 75. Yıldönümünü 2021 ürünleri ile kutluyor

75 yıldır JBL, büyük popüler kültür etkinliklerinde sesin güçlendirilmesinden müzik, spor ve e-spor alanlarında dünyanın en iyi yeteneklerinden bazılarıyla ortaklık kurmaya kadar eğlence sahnesinin kalbinde yer alıyor.

Taşınabilir hoparlör satışlarında bir numaralı lider ve dünya çapında en hızlı büyüyen kulaklık markası olarak, bu yıl günlük deneyimleri geliştirmek için tasarlanan birden fazla yeni JBL ürünü ile marka için destansı bir 75. yıl dönümüne giriyor.

bahis

JBL, kurulduğu günden bu yana, cesur bir gelecek vizyonunu, dünyanın dört bir yanındaki mühendislerin ve tasarımcıların tutku ve yetenekleriyle ustalıkla harmanladı. İlk günden itibaren JBL mirasını tutku, enerji ve ses sevgisi üzerine inşa etti.

75 yıldır JBL, eğlence sahnesinin kalbinde küresel öncü oldu. JBL hoparlörleri, dünyadaki sinema salonlarının, spor stadyumlarının ve müzik mekanlarının yarısından fazlasında sesi güçlendiriyor.

JBL, teknolojinin yeni sınırlarını ve ürün geliştirmede çığır açan inovasyonu keşfetmeye devam etti ve kulaklıklar, taşınabilir cihazlar, ev ve lüks ses cihazlarında heyecan verici yeni ürünleri ortaya çıkardı.

Bugün duyurulan yeni ürünler arasında, JBL gerçek kablosuz kulaklıklar, bu yıl tüm yaşam tarzlarına hitap etmek için piyasaya sürülen birden fazla yeni modelle birincil odak noktası olmaya devam ediyor.

Popüler serileri gerçek kablosuz seçenekleri içerecek şekilde genişletmenin ötesinde, JBL ayrıca teknolojik olarak en gelişmiş gerçek kablosuz seçeneğini içeren yepyeni bir seri olan JBL Tour’u piyasaya sürdü.

İster çalışma, ister dağa tırmanma, ister maraton konferans görüşmeleri yapın, JBL’nin yeni gerçek kablosuz kulaklık genişletilmiş portföyünde her yaşam tarzı için bir şeyler bulunuyor.

En yeni eklemeler JBL Tour Pro +, JBL LIVE Pro +, JBL LIVE FREE NC + ve JBL Reflect Mini NC TWS.

Dört modelin tümü, müziğin sorunsuz bir şekilde keyfini çıkarmak veya bir veya iki tomurcukla arama yapmak için Aktif veya Uyarlanabilir Gürültü Engelleme ve Çift Bağlantı teknolojisinin yanı sıra yerleşik sesli asistanlarla donatılmış.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu