Teknoloji

Dünyanın İlk Canlı Web3 e-Spor Turnuvası’nda ödül 15 bin dolar

İstanbul Blockchain Week ev sahipliğinde 17 Kasım tarihinde gerçekleşecek dünyanın ilk canlı Web3 e-Spor Turnuvası’nda 15 bin dolarlık ödül kazananları bekliyor. Etkinlikte oyun tanıtımları, geliştiricilerin özel duyuruları, demo testleri ve dünyanın en popüler web3 oyunlarından birinde heyecan verici bir yarışma da yer alacak. W3E, FaZe Clan'ın eski bir üyesi olan Takım Lideri Damian Bartlett ve Pazarlama Stratejisti Thang Phan tarafından yönetilecek. 

 

W3E e-Spor Turnuvası, İstanbul Blockchain Week’in son gününde ESA Espor Arena’da gerçekleştirilecek. Avrupa ve Türkiye'den en iyi oyuncuların bir araya geldiği e-Spor takımlarının yer alacağı canlı mücadelede ödüller açıklandı. Çeyrek final, yarı final ve büyük final olmak üzere üç aşamada gerçekleştirilecek turnuvada büyük finalin kazanan takımı para ödülü, kupa ve turnuva için özel hazırlanan NFT’lerin sahibi olacak. 

 

EV’nun lig ortağı ve turnuvanın lider oyunu olduğu etkinlik aynı zamanda dünyanın ilk web3 oyun fuarına da ev sahipliği yapacak. Katılımcılar gelişmekte olan projeleri görme, yaklaşan Web3, blockchain ve e-Spor oyunlarını test etme fırsatına sahip olacaklar. Oyun dünyasından birçok isim, fikir lideri ve yatırımcının bir araya geleceği etkinlikte, network geliştirmenin yanı sıra birçok oyunu deneyimleme fırsatı olacak. 

 

EV'nun kurucu ortağı ve oyun direktörü Chriss Scott, “İstanbul Blockchain Haftası'nın bir parçası olmaktan ve büyüyen web3 e-Spor alanında katkıda bulunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları