Teknoloji

Caz, Funk ve Metal'i Birleştiren Panzerballett ve Davulcu Virgil Donati %100 Metal Katkılarıyla 18 Ocak'ta Zorlu PSM'de!

Caz, funk ve metali birleştiren müzikleri ve yüksek sahne enerjileriyle tanınan, Alman Die Welt gazetesi tarafından “Metallica’dan daha hızlı, Motörhead’den daha güçlü ve Rammstein’dan daha komik” olarak tanımlanan Münih beşlisi Panzerballett ve Planet X’in kurucularından davulcu Virgil Donati %100 Metal katkılarıyla 18 Ocak 2023 akşamı Zorlu PSM %100 Studio’ya geliyor.

 

Müzik otoriteleri tarafından grubun müzikal üretimlerinin beyni olarak görülen Jan Zehrfeld’in karmaşık funk ritimleri, caz doğaçlaması ve metali birleştirmesiyle oluşturdukları müzikal duruşlarıyla tanınan Panzerballet, sahnedeki enerjileri ve mizahi duruşlarıyla geniş bir dinleyici kitlesi elde etti. Çıkardıkları beş albüm ve sayısız şarkının yanından 2022 sonbaharında, davul efsanesi Virgil Donati ile bestelerinin karşılıklı uyarladıklarını versiyonlarını seslendirmek için bir araya geldi. Üretimlerini ve konserlerine hız kesmeden devam eden Panzerballett ve davul çalma stili, bestecilik yönü, özgün tarzıyla müziğinin öncü isimlerinden biri olarak gösterilen Virgil Donati %100 Metal katkılarıyla Zorlu PSM’ye geliyor. Panzerballett ve Virgil Donati, 18 Ocak akşamı doğaçlama yapmaktan çekinmeyen sahne enerjileri ve tüm vücudu harekete geçirecek müzikleriyle Zorlu PSM %100 Studio’da dinleyicilerle buluşacak.

 

18 Ocak 2023’te %100 Metal katkılarıyla gerçekleştirilecek Panzerballett feat. Virgil Donati presented by %100 Metal konserinin biletleri passo’de.

 

 Bilet Fiyatları:

1.Dönem- Ön Satış: 220,00 TL

Öğrenci: 165,00 TL

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu