HABER - DUYURU

Ağır Vasıta Araçların Tamir İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Ağır vasıtalar, çok güçlü olsalar da zaman zaman arıza meydana gelmektedir. Bakımını ve rutin kontrollerine dikkat edilmesi gereken bu araçlar ihmal edildiği takdirde daha sık arıza oluşabilir. Bu nedenle araçlarımızın bakım be kontrollerine özen göstermeli arıza fark etmeniz durumunda güvenilir bir servisten destek almalısınız.

Ağır vasıtanızda arıza fark etmeniz durumunda uzman ustalardan yardım almalısınız. Konya’da ağır vasıta özel servisi hizmeti veren ustalarımız araçlarınızın arızasını tespit ederek tamirat işlemini özenle yapmaktadır. Servisimize gelen aracınızın talebiniz doğrultusunda bakım ve yağ değişimi gibi işlemleri de yapılır. Sonrasında arızası tespit edilen ağır vasıtanız hızlı ve özenli bir şekilde onarılarak size teslim edilir.

Tamir İşlemi Aşamaları

Öncelikle aracınızın arızası tespit edilir. Tespit işlemi modern cihazlarla en teknolojik yöntemler kullanılarak yapılır. Böylece daha hızlı ve net şekilde arıza tespit edilir ve ustalarınız arızaya müdahale eder.

Arızalı parça değiştirilerek aracınızın kontrolleri özenle yapılır. Tamiratın sonunda ağır vasıtanız size sorunsuz şekilde teslim edilir. Servisimizde kullanılan bütün parçalar orijinal kalitesindedir. Ağır vasıtanızda yapmış olduğunuz işlemler ve kullanılan parçalar garantilidir.

Özel servisimiz size yetkili teknik servis kalitesinde hizmet vermektedir. Tüm ustalarımız tecrübeli, bilgili ve eğitimlidir. Amacımız sizleri memnun etmek ve ağır vasıtanızı güvenle, yüksek performansla kullanabilmenizi sağlamaktır.

Ağır Vasıta Tamiratını İhmal Etmeyiniz

Ağır vasıtalar trafikte sıklıkla karşımıza çıkan büyük araçlardır. Büyük yükleri taşımak izin kullanılan bu araçların bakım, onarım, parca değişimi gibi ihtiyaçları ihmal edilmemelidir.

İhmal edilen ağır vasıtaların performansı düşer ve beklenen verim alınamaz. Bu da işlerin aksamasına neden olur. Önemsenmeyen küçük arızalar zamanla büyüyerek daha maliyetli ve tehlikeli hale gelebilir.

Arızalı ve bakımsız araçların kaza yapma riski yüksek olduğu için can güvenliğinizi de tehlikeye atar. Konya’da hizmet veren Biçen ağır vasıta servisimize gelerek Metin Usta ve ekibinden aldığınız kaliteli hizmetle araçlarınızı güvenle ve konforlu bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Konya Ağır Vasıta Ustası iletişim

 

KONYA AĞIR VASITA SERVİSİ | IVECO | RENAULT | SCANIA | DAF | VOLVO | MAN | MERCEDES
Özel Sevis / Yedek Parça – 7/24 Hizmet
Metin Usta : 0532 782 78 19

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu