Oyun

The Lord of the Rings: Gollum ekran görüntüleri basına sızdı

The Lord of the Rings: Gollum ekran görüntüleri basına sızdı

 

Dünyanın en çok izlenen filmleri listesinde yer alan The Lord of the Rings filminin oyunu için harekete geçen ve oyun üzerinde uzun zamandır çalışan Deadalic Entertainnmet firmasının oyunun son aşamasında olmasından dolayı The Lord of the Rings Gollum oyunun resimlerine basına sızdırdığı ortaya çıktı. Merakla beklenen ve uzun zamandır yapımı devam eden oyunun basına sızan görsellerinden yola çıkarak siz değerli okurlarımıza bilgiler sunmak istiyoruz.

PlayStaiton 5 için özel olarak gelecek

The Lord of the Rings Gollum oyunun ilk sürümünün özellikle yakın zamanda karşımıza çıkması beklenen PlayStaiton için özel olarak geleceği açıklandı. Zaten oyun ile ilgili uzun zamandır çalışmalarına devam eden firmanın aynı özellikleri taşıyan bir bölümünü de Xbox severler için çıkacağını duyurmuştu.

Konsol döneminin son yıllarda artış göstermesi ile birlikte konsol oyunlarına olan ilginin giderek artması beraberinde birçok firmanın önceliği konsol oyunlarına vermesine neden oldu.

Xbox firmasının geçtiğimiz günlerde resmi Twitter hesabından yapmış olduğu yayın ile birlikte oyunun 7 Mayıs tarihinde çıkacağını kullanıcılarına duyurmuştu.

Paylaşılan ekran görüntüleri üzerinde sadece Gollum’a ait görüntülerin değil aynı zamanda oyun içerisinde yer alan birçok görselinde bulunması, oyun severlerin dikkatini çekme başarısı gösterdi.

Oyun içerisinde yer alan diyaloglarında ekran görüntüsü olarak paylaşıldığı oyunun gidişatı hakkında bizlere az çok fikir sahibi olmamız konusunda yardımcı olacaktır.

 

Başa dön tuşu