Telefon ve Tabletler

SAMSUNG GALAXY S9 PLUS İNCELEMESİ

 

Samsung Galaxy  serisinin büyük amiral gemisi S9 Plus’ı sizin için inceledik ve gözlemlerimizi paylaşmak için bu yazıyı derledik. Samsung Galaxy S9 Plus her ne kadar tasarımı ile S8 Plus ile benzerlik gösterse de ekran büyüklüğü ve çift kamerası ile daha önde olmayı başarmış diyebiliriz.

Şuanda android işletim sistemine sahip akıllı mecidiyeköy escort telefonlar arasında satın alabileceğiniz en iyi model ile tanışmaya hazır olun.

Samsung Galaxy S9 Plus Teknik Özellikleri

Samsung  Galaxy serisinin en iyisi diyebileceğimiz Galaxy S9 Plus teknik özellikleri ;

  • Ekran : 2-inch Quad HD
  • İşlemci: Exynos 9810
  • RAM : 64GB/128GB/256GB dahili depolama ve 400 GB’a kadar Micro SD desteği
  • Renk: Orkide Grisi, Mercan mavisi, lila ve gece siyahı
  • Suya ve toza dayanıklılık

Başlıca özellikleridir.

Samsung Galaxy S9 Plus Kullanımı

Kullanım açısından Galaxy S9 dan pek de bir farkı olmamasında rağmen ilk göze çarpan ekran boyutu ve çift kamerasıdır. Kamera niteliği ile çektiği fotoğraflarda diğer modellere oranla ciddi bir fark gözleyebilirsiniz.

Ekran boyutu ve tasarımı ile küçük ellere sahip olanların kullanmakta zorlanacakları bir model tasarlanmış. Yine de bu ekranların artık diğer telefon markaları tarafından da tercih edildiğini görebilirsiniz. Son bir yılın en iyi akıllı telefonu olma özelliğine ve kalitesine sahip bir model üretilmiş.

Özellikle de Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları kullanmayı tercih edenler için vazgeçilmez olabilir. Elbette akıllı bir telefona ayıracak 5000 Tl üzerinde bütçeniz varsa. Öte yandan Galaxy S8 Plus ile büyük ölçüde değişimlere uğramamıştır.

Kendini diğer akıllı telefonların önüne taşımasındaki en önemli detaylardan birisi de renk doygunluk ve doğruluğu. Panel olarak alışageldiği üzere Süper Amoled kullanılmış.

Samsung Galaxy S9 Plus bizi Android 8.0 ile karşılıyor. Menü kullanımı, kısa yol yerleşimi ve Edge ekranı ile uygulamaların alt menülerine erişim ve birçok açıdan arayüz yazılımı ile de oldukça başarılı bir telefon kullanmaya hazır olabilirsiniz.

Bu yeni Galaxy modeli ile gelen dikkat çekici bir diğer özelliği de AR Emoji olmuş. Bu hamle ile Samsung Apple üreticilerine iyi bir cevap vermiş diyebiliriz. Elbette bu uygulamayı beğeni oranı kullanıcılara aittir.

 

Başa dön tuşu