Oyun

PUBG MOBİLE İNCELEMESİ

 

Son zamanlarda özellikle çok oynanan bir ios ve android oyunu olan pubg en son güncellemeler arasında yer almaktadır. Oynanması kolay olan ve Google playden indirilebilen bu oyun telefona oldukça kolay bir şekilde yüklenebilmektedir. Pubg mobile nasıl indirilir? Sorusuna gelecek olursak, bunun için telefonunuza ilk olarak oyunun apk dosyasını indirmelisiniz. Oyunun dosyasını indirdikten sonra oyunu yükleyip kolay bir şekilde açabilirsiniz. Ancak ilk işlem olarak öncelikle mutlaka oyunun dosyasını indirmelisiniz. Bu aşamanın ardından ise bir kaç değişik işlem yapmanız gerekmektedir. Tabi bu işlemleri yapmadan oyunu oynamak yine mümkündür. Hiçbir işlem yapmadan oyunu oynamak için ise facebook tan yararlanmanız gerekmektedir. Dilerseniz facebook platformunda kayıtlı hesabınız üzerinden de bu oyunu oldukça kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.

Pubg Mobile İncelemesi

  • İlk defa giriş yaptığınızda karşınıza bir sözleşme çıkıyor sözleşmeyi kabul etmeniz gerekmektedir.
  • Ardından karakter seçme ekranı gelmektedir.
  • Daha sonra ise yükleme ekranı gelmektedir.
  • Ekran yüklendikten sonra ise oyun açılıyor.
  • Farklı farklı grafik seçenekleri sunuluyor ve eğer günlük olarak giriş yaparsanız değişik hediyeler de
  • Oyunu ayrıca arkadaşlarınız ile de oynayabiliyorsunuz.

Oyunun aşamaları bu şekilde olması ile birlikte farklı seçeneklerde bulunmaktadır. Pubg oyun nasıl oynanır? İle ilgili soruların özellikle bir çoğunluğu bu konuyla ilgilidir. Öncelikle oyunun şu anda yalnızca yabancı dil güncellemesi mevcuttur. Lakin daha  sonradan oyunun muhakkak Türkçe versiyonu da yüklenecektir. Oyunu oynamak ve farklı seçenekler ile level atlamak istiyorsanız, oyun sırasında karşınıza çıkan seçenekleri onaylamanız yeterli olacaktır.

Pubg Mobile İndirmek İçin Yapılması Gerekenler

Oyunun oynanış şekli ve aşamaları ile ilgili soruların arasında bir de oyunun nasıl indirildiği ile ilgili sorular da bulunmaktadır. Pubg mobile nasıl indirilir? İle ilgili bu soruyu detaylıca anlatacak olursak, öncellikle oyunun dosyasını android telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Ardından oyunu indirip giriş yaparak karşınıza çıkan seçenekleri onaylamanız gerekmektedir. Yalnız bu işlemler oyunun telefonda yüklü olarak oynanması için uygulanmaktadır. Bunun dışında oyunu facebook uygulaması üzerinden de oynayabilirsiniz. Oyunu Facebook’ tan oynamanız için ise hesap açmanız lazım. Kendinize açtığınız bu facebook hesabı ile de daha sonra oyuna giriş yapıp keyifle oynayabilirsiniz.

Başa dön tuşu