Telefon ve Tabletler

OPPO Find X2 Fiyatı Ne Kadar? Teknik Özellikleri

OPPO Find X2 Fiyatı Ne Kadar? Teknik Özellikleri

 

Son günlerin en çok merak edilen telefonları arasında ilk sırada yer alan OPPO Find X2 modeli ile ilgili olarak aklınıza takılan bütün detayları buradan siz değerli okurlarımız ile paylaşmak istiyoruz. Son zamanlarda çıkarttığı telefonlar ile adından sıkça söz ettiren Oppo firmasının özellikle amiral gemi olarak sunduğu bu telefon dikkat çekici özelliklerinin yanı sıra fiyatı ile de dikkat çekmektedir.

OPPO Find X2 Temel Özellikleri

OPPO Find X2 modelinin ekran boyutu olarak 6,7 inçlik oldukça tatmin edici ekranı bulunmaktadır. Dahili depolama konusunda da kullanıcılarına 256 GB ve 128 GB’a gibi farklı türden depolama alanları sunan firmanın, Bellek olarak ise 12 GB bellek ile geldiğini belirtelim.

Batarya konusunda da kullanıcılarını tatmin edici özellikleri bir arada barındıran firmanın 4200 Mah kapasitesinde olan bataryası da bu telefon için oldukça başarılı bir özellik olarak dikkat çekmektedir. Kullanıcılarına aynı zamanda hızlı şarj özelliğini de sunan firmanın 5G desteğini de sunacak olması, son teknolojik bir telefon olduğunu bizlere göstermektedir. CPU Frekansı 2,84 GHZ olan bu telefonda 8 çekirdekli işlemci bulunmakladır. Nisan 2020’de Türkiye’de satışa sunulan bu telefonun aynı zamanda ekran gövde oranı olarak da son derece başarılı olduğunu belirtelim. 88.64% ekran gövde oranı ile kullanıcılarına oldukça geniş bir kullanım alanı sunmaktadır.

Ekran çözünürlüğü konusunda ise 1440x 3168 Piksel QHD çözünürlük sunan firmanın aynı zamanda parmak izi okuyucu özelliği de bulunmaktadır. Telefonda kamera çözünürlüğü olarak ise en yüksek çözünürlüğe sahip 48 MP çözünürlük bulunmaktadır.
1xbetgov.com
OPPO Find X2 modelinin Antutu üzerinden aldığı 613.700 Puan ise telefonun aslında ne kadar başarılı bir model olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir.

OPPO Find X2 Sertifikaları

Suya ve toza dayanaklılık konusunda sertifikaları da bulunan OPPO Find X2’nin Suya dayanaklılık konusunda IPX4 , toza dayanıklılık konusunda ise IPX5 sertifikaları bulunmaktadır.

OPPO Find X2 Fiyatı ne kadar

Türkiye satış fiyatının ise oldukça pahalı olduğunu belirtelim. İnternet sitelerinde 9.999,000 TL’den satışa sunulan bu telefonun fiyatının ülkemiz şartlarına göre oldukça yüksek olduğunu ancak aynı segmentte yer alan telefonlara göre son derece makul fiyattan satıldığını belirtelim. Tabi burada OPPO Find X2 almak ile almamak sizin kararınız.

 

Başa dön tuşu