Telefon ve Tabletler

LG Velvet Teknik Özellikleri ve Fiyatı

LG Velvet Teknik Özellikleri ve Fiyatı

 

Teknoloji devlerinin her geçen gün yeni telefon modelleri üzerinde çalışması beraberinde birçok modelin ortaya çıkmasını sağladı. Özellikle de LG Velvet modeli hakkında ortaya atılan iddiaların son derece yüksek olması, bu modelin orta segment modellerin Kralı olacağı yönünde. Bu yüzden de telefonun teknik özellikleri hakkında merak ettiğiniz bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

LG Velvet Teknik özellikleri

6,8 İnçlik ekran boyutu ile kullanıcıların karşısına gelecek olan LG Velvet’in aynı zamanda kullanıcılarına 8 GB bellek yani RAM desteği sunduğunu da belirtelim. Telefonda aynı zamanda hızlı şarj özelliğini de bulunduracak olan firmanın bu telefonu ile orta segment krallığına göz diktiğini belirtelim.

OLED ekran teknolojisi kullanılan 1080×2460 Piksel çözünürlüğü bulunan bu modelin ekran gövde oranı ise 88,44% olarak karşımıza çıkmaktadır.

Batarya konusunda da kullanıcılarına 4300 mAh kapasitesinde batarya sunan firmanın, kullandığı şar tipinin ise UBS Type-C olduğunu belirtelim.

LG Velvet Temel Donanımları

Yonga setinde LG Velvet modelinin Snapdragon 765G kullandığını, ana işlemcisinin ise Sİngle-core 2.4 GHz Kryo 475 olduğunu belirtelim. CPU Frekansında ise 8 çekirdek bulunan bu telefonun dâhili depolama alanında ise 128 GB hafıza desteği bulunmaktadır. 2 TB’a kadar çıkan hafıza desteği ile de dikkatleri çekmektedir.

LG Velvet Kamera Özellikleri

Kamera konusunda da orta segment modellere göre son derece başarılı olan LG Velvet modelinin, 3 farklı arka kamerası bulunmaktadır. 48 MP, 8 MP ve 5 MP çözünürlüğe ait 3 farklı kamera yer almaktadır. 8 MP olan kamerasında da ekstra geniş açısı ile hizmet sunan LG Velvet modelinin ön kamera konusunda ise 16 MP çözünürlük ile kullanıcılarının karşısına çıktığını belirtelim.

LG Velvet modelinin fiyatının ise 899,800 Won olduğunu yani yaklaşık olarak 734 $ olduğunu belirtmek istiyoruz. Ülkemizde yaklaşık olarak 7 Bin TL’den satışa çıkması beklenen bu telefonun ne zaman geleceği konusunda ise henüz net bir detay bulunmamaktadır.

Başa dön tuşu