HABER - DUYURU

Hugo efsanesi Tolga Abi’den Youtube kanalı

Hugo efsanesi Tolga Abi’den Youtube kanalı

 

Son zamanlarda Youtuber olma yolunda ünlü isimlerinde kayda geçer adımlar attığına şahit olmuştuk. Bu konuda son Youtuber olma yolunda adayımız ise Hugo isimli oyunun (özellikle 90’lı yıllarda çocuk olmuş kişiler bilir ) sunucu olan Tolga Garipoğlu…

Tolga Abi ile Youtube kanalı

Çocukluğu 90’lı yıllara gelen neslin aslında biraz daha şimdiki nesle göre şanslı olduğunu söylemek doğru olmaz. Samimiyetin, arkadaşlıkların, oyun oynamanın belki de son jenerasyonu olan 1990’lı yılların çocuklarının yakından tanıdığı bir isim olan Tolga Garipoğlu açmış olduğu Youtube kanalı ile yeni bir serüvene atılmıştır. İçerik üretme konusunda ne gibi adımlar atacağı merak konusu olan Tolga Abi’nin özellikle ilk paylaşmış olduğu video hakkında bilgiler verelim.

“Koronavirüs; İnsanoğluna iyilik yapıyor olabilir mi? “

Bu başlığı ile Youtube üzerinde ilk içeriğini kullanıcıları ile paylaşan Tolga Abi’nin kısa süre içerisinde 5 Bin Aboneye ulaştığını ve izlenme sayısında da ilk olduğu için tatmin edici rakamlara ulaştığını siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz.

Özellikle de Youtube kanalı üzerinden yazmış olduğu bir çocuk şiiri ile de izleyicilerinin karşısına çıkmaktadır. İnsanlığın büyük bir bela içerisinde olduğunu ve bu beladan kurtulmak için insanların birlik beraberlik içerisinde olması gerektiğini de belirten Tolga Abi’nin kanalında üreteceği içeriklerin şimdiden merak edildiğini belirtelim.

Hugo ile özdeşleşen isim Tolga Abi

90’lı yıllarda yetişmiş olan çocukların özellikle de en çok takip ettiği oyunlar arasında yer alan Hugo ile ilgili en çok merak edilen soruların bir tanesi de, canlı yayın sırasında yaşanan küfür olayıydı.

Oyun sırasında bir çocuğun Hugo’ya ve programın sunucusu olan Tolga Abi’ye küfür etmesi yıllarca konuşulmuştu. Programın kayıtlarının olmamasından dolayı bu konuda henüz net bir şey olmasa da o dönem canlı şahit olan kişilerin küfür hakkında yorumları bulunmaktadır. Ancak bu konuda birçok soru gelen Tolga Abi’nin, “ Öyle bir olayın yaşandığına dair, herhangi bir şey hatırlamıyorum “ demesi de uzun süre konuşulmuştu.

Başa dön tuşu