HABER - DUYURU

Haluk Levent’ten Youtube Kanalı üzerinden Show Programı

Haluk Levent'ten Youtube Kanalı üzerinden Show Programı

 

Ünlü sanatçı Haluk Levent’in sosyal medya üzerinde olan popülerliğinin her geçen gün artmasından sonra, sanatçıdan çok önemli bir açıklama geldi. Dünyanın en çok tercih edilen video izleme sitesi olan Youtube üzerinden Haluk Levent’in yakın zaman içerisinde bir Talk Show programı yapması bekleniyor. Özellikle de sosyal medya araçları üzerinde yapmış olduğu yardımlar ile adını sık sık duyuran ünlü sanatçının almış olduğu bu karardan sonra Haluk Levent’e birçok tebrik mesajı yağmaya başladı.

Her Çarşamba Program sizlerle

Youtube’un popülerliğinin her geçen gün giderek artması beraberinde burada yayın yapan ünlü sayısında da ciddi artışlar meydana gelmesine neden oldu. Özellikle de ülkemizde Youtuber olarak hizmet veren kişi sayısının her geçen gün artması ile birlikte bu kervana katılan ünlüler arasına Haluk Levent’te katıldı.

Özellikle Rock müziği ile ülkemizin en çok sevilen sanatçıları arasında yer alan Haluk Levent’în son zamanlarda kurmuş olduğu AHBAP Derneği ile de adından sıkça söz ettirmesinden sonra Youtube kanalı üzerinden yapacağı program da merakla bekleniyor. Özelikle de Haluk Levent’in “Kral Çıplak” isimli açtığı kanal üzerinden her Çarşamba günü sunacağı bu programın Youtube üzerinde her hafta trendler listesine girmesini bekleyen bir ben değilimdir!

Açmış olduğu kanal ile kısa süre içerisinde 535 Bin Abone sayısına ulaşan ünlü sanatçının özellikle de kanal üzerinden nasıl bir program gerçekleştireceği şimdiden merak konusu olmaya başladı bile.

Kanalın gelirleri ile ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunacak

Haluk Levent’in özellikle belirttiğimiz gibi son zamanlarda ihtiyaç sahibi insanlara ulaşma konusunda göstermiş olduğu iyi niyet birçok takipçisi tarafından alkış toplamıştı. Bu yüzden de Haluk Levent’in Youtube üzerinden açmış olduğu bu kanalın gelirleri ile de ihtiyaç sahibi insanlara yardım elini uzatacak olması izleyenlerinin bu programa olan ilgisinin daha da artmasını sağlayacak gibi duruyor.

Program içeriğinde ise birçok ünlü sanatçıyı konuk edecek Levent’in burada canlı performanslar sunacak olması da dikkat çeken detaylar arasında yer almaktadır.

Aslında 20 Şubat 2011 yılında açmış olduğu Youtube kanalını çok aktif kullanmayan Haluk Levent’in, almış olduğu bu karardan sonra kanalı daha da aktif kullanacak olması ve bu sayede daha çok gelir elde ederek, ülkemizin son derece zor günlerden geçmiş olduğu şu günlerde ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatacak olması da kanala olan ilginin bu denli fazla olacağını gösterecektir.

13 Mayıs 2020 tarihinde ilk programını kanal üzerinden yapacağını açıklayan Haluk Levent’in bu bakalım ilk hafta izleyici sayısı nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.

 

Başa dön tuşu