Oyun

FIFA 22’nin Oyuncuların İstatistikleri yayınlandı!

FIFA 22’nin Oyuncuların İstatistikleri yayınlandı!

 

1 Ekim 2021; PlayStation 5, Xbox Series X oyuncuları için FIFA 22 istatistikleri yayınlandı | S, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Switch yayınlandı.

Metacritic’ in ortalaması önceki yıllara göre daha düşük olsa da FIFA’ ya oyuncu talebinde herhangi bir değişiklik olmadı.

FIFA 22 Bugüne dek 87.8 Milyon Kere Oynandı

Yeni EA Sports yapımı özellikle PC platformunda çok fazla eleştiri alsa da oldukça ilgi çekmişe benziyor. Bu yıl ağırlıklı olarak Ultimate Team moduyla popülerlik kazanan yapım, EA Sports’ a göre toplamda 46 milyar dakika oynama süresine ulaştı. Bu sayı 87,8 milyon yıllık bir yaşam beklentisine tekabül ediyor.

İşte EA Sports’ un Paylaştığı Rakamlar

FIFA 22, bugüne dek dünya Anadolu Casino Giriş Adresi ve Bonusları genelinde 200’den fazla ülkede oynandı.

Günde ortalama 89 milyon oyun oynandı. Toplamda 2,1 milyar oyun ve 46 milyar dakika oyun süresi elde edildi.

Şimdiye kadar 5 milyardan fazla gol atıldı.

Oyunun 2,1 milyon alıcısı kariyer moduna girdi ve 3,1 milyon oyuncu kendi kulübünü kurdu.

Pro Club modunda toplam 57,7 milyon oyun oynandı ve 326.000 oyuncu taze özellik olan kadın karakter oluşturma özelliğini kullandı.

Volta Futbol için 1,5 milyondan fazla avatar oluşturuldu. Toplamda 21 milyondan daha fazla oyun oynandı ve FIFA 22 ile seriye eklenen mini oyunları 11,2 milyon oyuncu denedi.

FİFA  Nedir?

FIFA (Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği), dünyadaki futbol ve futsal için ana yönetim organıdır. 21 Mayıs 1904’te Paris’te kuruldu. FIFA’ nın merkezi İsviçre’nin Zürih kentindedir. Başkan Sepp Blatter’ dir. 208 ulusal üyesi bulunan FIFA, çeşitli futbol turnuvaları düzenlemektedir. Ayrıca dünyada futbolu yöneten, kuralları uygulayan ve değiştiren organizasyondur.

FIFA’nın ilk başkanı Robert Guérin’ di. İsviçre merkezli olduğu için İsviçre yasalarına tabidir. FIFA’ nın en üst organı olan FIFA Kongresi, üye derneklerin temsilcilerinden oluşan bir organdır. Kongre, istisnai durumlar dışında, 1998’den beri yılda bir kez toplanmaktadır. Kongre, FIFA Tüzüğünü değiştirebilecek tek organdır ve FIFA Başkanı, Genel Sekreter ve Yönetim Kurulu üyeleri bu konseyde seçilir.

FIFA Yürütme Kurulu, FIFA Kongresi oturumları sırasında ana karar alma organıdır. Finans Komitesi, Disiplin Komitesi, Hakem Komitesi gibi Yönetim Kurulu’na bağlı birçok FIFA alt kurulu bulunmaktadır.

Başa dön tuşu

şehir içi nakliye fiyatları Adana evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bursa evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Eskişehir evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Alanya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları İzmit evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Ankara evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Konya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Antalya evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları Bodrum evden uluslararası şehir içi nakliye fiyatları