internet

Ev İnternetinde En Ucuz Firma Hangisidir?

Ev İnternetinde En Ucuz Firma Hangisidir?

 

Hepimizin bildiği gibi çağımız internet ve teknoloji çağı. Neredeyse günümüzün yarısını internette ve sosyal medyada geçiriyoruz. Internet hayatımızın tamamını kapsamış durumda. İnternet hepimiz için çok önemli ve birçok alanda da hayatımızı kolaylaştırıyor. Akıllı cihazlarımızı, tabletlerimizi, bilgisayarlarımızı artık internetsiz hayal bile edemiyoruz. Çoğu işyerleri bile artık neredeyse tüm işlerini internet üzerinden yürütüyor ve verilerini internet aracılığı ile gönderip alabiliyor.

Hesaplı internet

Her Şeyde olduğu gibi internette seçiminde de haklı olarak bazı özellikler istiyoruz. Mesela en güvenli, en sorunsuz, en hızlı ve tabi ki en uygun fiyatlı olanını arıyoruz. Sizler için en uygun fiyatlı birkaç internet markasını derledik. Sıralamaya göre en uygun fiyatlıdan en pahalıya göre internet markaları şöyledir.

  • Türk Telekom
  • D-smart
  • Turkcell Superonline
  • Vodafone ev internet hizmeti
  • Millenicom
  • Türk.net

Listeye baktığımızda en uygun fiyatlı firma olarak uzun yıllardan beri internet ve ev telefonu hattında yaygınlaşmış ve ünlenmiş bir firma olan Türk Telekom’u görüyoruz.

İnternet Kampanyaları Neler?

Türk Telekom başlattığı  “Internetsiz ev kalmasın” sloganı ile  her şey dâhil fiyat, evinize kadar ücretsiz kurulum fırsatı ve fiber hızıyla 40 gb kotalı 4 interneti, müşterilerine 40 tl fiyatla sunuyor. 40 gb bana yetmez diye düşünenler ise yine fiber hızlı 60 gb’lık pakete 50 tl ödeyerek sahip olabiliyorlar. Yine ev interneti konusunda kendini kanıtlamış bir firma olan D – smartta ise ücretsiz kurulum, sabit fiyat garantisi, ücretsiz aktivasyon ve başvuru özellikleri ile internet hizmeti yalnızca 44.90 tl. Ve de D -smart ta kota limiti de yok. Bu da bu firmadan ev interneti düşünmeniz için güzel bir özellik olabilir. 3. sırada yer alan Turkcell Superonline ise evde doya doya internet hizmetini fiber hızıyla, kotasız ve ücretsiz kurulumuyla birlikte yalnızca 89.90 a sunuyor. Hem de bu hizmeti ilk 3 ay müşterilerine ücretsiz hediye ediyor. 12 ay taahhüt ile kaliteli hizmet almak isterseniz Turkcell Superonline ı düşünebilirsiniz. Ilk 3 uygun fiyatlı markanın özellikleri bu şekildeydi. Diğerleri hakkında bilgileri kendi internet sitelerinden öğrenebilirsiniz.

 

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu