Yazılım

En Çok Kullanılan Android Alarm Uygulamaları

En Çok Kullanılan Android Alarm Uygulamaları

 

Google Play Store’de birden fazla alarm uygulaması bulunuyor. Sadece çalar saat ve kronometre dışında fazla özelliği olan uygulama bulmak zordur. En çok kullanılan Android Zil sesi uygulamalarını tercih ederek günlük işleri ve uyku düzenini takip edebilirsiniz. Güne rahat bir şekilde enerji dolu uyanır ve günlük yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Easy Rise Alarm Clock

Sabah uyanmak için kurduğunuz alarmın vızıltı ve kötü seslerinden rahatsız oluyorsanız, yüksek frekanslı, ince sesli doğal sesler ile uyanabileceğiniz Easy Rise Alarm Clock uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde doğal, meditasyon, rahatlatıcı, ilham verici müzikler, germe ve nefes teknikleri ile stresten uzak ve rahatlamış bir şekilde güne merhaba diyebilirsiniz.

Go Clock

Uygulama sadece sizi uyandırmak ile kalmaz, gün içinde hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalardan biridir. Ana ekrana widget ekleyerek tüm işlemleri kolayca takip edebilirsiniz.

Sağlık alarmı sayesinde; yemek, iş ve dinlenme aktivitelerini takip edebilirsiniz. Telefon sessiz de olsa bile, arama ekran ışığı sayesinde bildirim alarak önemli aramaları kaçırmazsınız.

Takvim alarmını kullanarak; doğum günü, günlük iş, yıl dönümü, kredi kartı ödeme gibi birçok özel günü yönetebilirsiniz.

Alarm Clock

En çok beğendiğiniz müziklerle sabahları rahatça uyanabilirsiniz. Alarmı erteleme ve yanlışlıkla kapatmanın önüne geçebilmek için, zamanlayıcı ve kronometre özelliğine sahiptir. Alarmı kapatmak için telefonu sallayabilir ya da bulmaca çözebilirsiniz. Günlük yapılacaklar listesi oluşturarak, günlük yaşamınızı daha rahat hale getirebilirsiniz.

Glimmer

Birçok insan güneşin doğuşunu izleyerek uyanmak ister. Glimmer sizi uyandırmak için farklı bir yöntem uygular. Yüksek sesli müzikler yerine güneşin doğuşunu taklit ederek yerine ışık verir. Uyanmak için alarmı kurduğunuzda ışığın hızı ve parlaklığı artar. Eğer uyanmadıysanız, rahatlatıcı bir ses ile uyarılırsınız.

Glimmer uygulaması akıllı ampullerle uyumlu çalışır. Sabah uyanmak için odanızın ışığının farklı renklerde yanmasını sağlayabilirsiniz.

Sleep Cycle

Daha iyi uyuyup ve uyanmak için akıllı çalar saat uygulaması Sleep Cycle uygulamasını tercih edebilirsiniz. Hafif uyku halindeyken uyanarak güne yüksek enerji ile başlarsınız. Akıllı saat ya da bileklikler ile uyku düzenini izleyebilir, detaylı rapor alabilirsiniz.

Alarm Clock For Heavy Sleepers

Derin ve ağır uykusu olanlar için tasarlanan uygulama yüksek ses ve konum özelliğine sahiptir. Akıllı alarm uygulamasını kendinize göre özelleştirerek kullanmak mümkündür. Uygulamayı kurduktan sonra hemen konumuzu belirtmenizde fayda var. Eğer belirtmiş olduğunuz konumda değilseniz, alarm çalmaz.

Birden fazla alarm kurabilir, uyanmak içinde matematik işlemleri, doğrulama kodu, barkod vb. işlemleri ekleyebilirsiniz. Uyanmak için alarmları tekrarlayabilir, günler öncesinden günlük, haftalık ve özel tarihler için alarm kurabilirsiniz. Hafta sonu ve resmi tatil günlerini aradan çıkarmayı unutmayın.

Timely Alarm Clock

Amacınız sadece uyanmak için alarm kurmak ve bir iş için lazım olduğunda kronometre kullanmak istiyorsanız, bu uygulama tam size göre. Diğer cihazlarla senkronize edebilirsiniz. Timely Alarm Clock içinde yer alan renk ve sesleri kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

AlarmMon

Uyanmayı eğlenceli hale getirmek için, AlarmMon uygulamasını kullanabilirsiniz. Uyanmak için gürültülü, sessiz, oyun, video, sesli alarm seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Uyanamamak gibi bir endişeniz olmasın. Uygulama telefonunuzun şarjı bitene kadar sürekli çalar.

Alarmın ne zaman çalacağını, hangi uyandırma seçeneğini kullandığınızı ve alarmı ne kadar sürede kapatacağınızı görüntüleyebilirsiniz. Uyandırma zamanı ve uyku alışkanlarını takip edebilmek için haftalık rapor alabilirsiniz.

Early Bird Alarm Clock

Vardiyalı bir işte çalışıyorsanız gece, gündüz, tatil gibi tarihleri belirtebilirsiniz. Uyanmak için birden fazla ses ekleyebilir, ne kadar çalacaklarını belirtebilirsiniz. Çalan tüm sesleri kapatmayı unutmayın.

Alarmı durdurmak için doğrulama kodu, ses tanıma, izleme gibi seçenekleri kullanabilirsiniz. Günlük yapılacak işler, hava durumu, konuşan saat özellikleri sayesinde yaşamınızı daha kolay hale getirebilirsiniz.

Başa dön tuşu