instagram

Aero Instagram Kullanmak Güvenilir Mi? Ne İşe Yarar?

Aero Instagram Kullanmak Güvenilir Mi? Ne İşe Yarar?

Instagram kullanıcıları için geliştirilen Aero Instagram, farklı bir arayüz ve daha fazla özellik isteyen kişiler için kullanıma sunuluyor. AeroInsta, üçüncü taraf bir mobil uygulamadır. Kullanıcılara daha önce görmedikleri iyi ve eğlenceli bir Instagram kullanım deneyimi yaşatabilir. Tabi ki bu konuda güvenilirliği ve ne işe yaradığı konusunda birçok soru ortaya çıkıyor.

Instagram, kullanıcıların fotoğraf ve kısa videolar çekip arkadaşları ve takipçileriyle paylaşmasına olanak tanıyan ücretsiz bir mobil uygulamadır. Instagram, Facebook’a ait bir fotoğraf paylaşım sosyal ağ hizmeti ve mobil uygulaması olup, kullanıcıların fotoğraf çekmesine ve yakınlardaki diğer kullanıcılar tarafından gönderilen fotoğrafların kronolojik bir beslemesinde paylaşmasına olanak tanır.

AeroInsta uygulamasının resmi Instagram şirketi ile bir bağlantısı bulunmuyor. Bu doğrultuda da güvenlik konusunda net bir bilgi vermek mümkün değil. Ancak çok fazla önemsemeyenler için farklı bir Instagram deneyimi elde etmek için kullanılabilir.

AeroInsta Nasıl Kullanılır?

AeroInsta uygulamasını kullanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey indirmek ve cihaza kurmaktır. Bundan sonra ise Instagram kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılarak kullanılması mümkündür. Resmi Instagram mobil uygulamasının kullanıcılara sunmadığı birçok özellik, bu uygulama tarafından sunulur.

AeroInsta İşlevleri

Standart Instagram uygulaması, hemen hemen bütün cihazlarda aynıdır ve aynı arayüz ile kullanıma sunulur. Sınırlı özellikleri mevcuttur ve kullanıcılar bu özelliklerden yararlanabilir. Aero Instagram ise kullanıcılara daha farklı bir deneyim ve daha fazla özellik sunan üçüncü taraf bir mobil uygulamadır. Resmi uygulamanın sahip olmadığı pek çok özellik, AeroInsta uygulaması ile kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Aero Instagram Hangi Özelliklere Sahiptir?

AeroInsta uygulaması reklam içermez. Aynı zamanda izlediğiniz hikayelerin sahibi sizin o hikayelere baktığınızı göremez. Beğenilen gönderiler tekrar ana sayfaya düşmez. Yazıyor veya okundu gibi bildirimler olmaz. Aynı zamanda kullanıcıların sizleri takip edip etmediklerini sadece profillerine bakarak görebilirsiniz. En önemli özelliklerinden birisi ise gönderiler, hikâyeler, videolar ve benzeri her türlü içeriği indirme imkanı sunmasıdır. Bu özellikler Aero Instagram uygulaması ile ücret ödemeden kullanılabiliyor.

Başa dön tuşu