Telefon ve Tabletler

1000-1500 TL ARASI EN İYİ AKILLI TELEFONLAR

 

Akıllı telefon kullanımı neredeyse her yaş gurubu için bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bir ailede kişi sayısı göz önüne alındığında akıllı telefon için ayrılacak bütçe de birçok kişi için önemli bir duruma gelmiştir.

Hem akıllı telefon kullanmayı istiyor hem de fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız sizin için derlediğimiz bu yazıyı iyi okuyun. Akıllı telefon almadan önce sizin için belirlediğimiz 1000-1500 TL arası en iyi akıllı telefonlar listesine bir göz atmalısınız.

1000-1500 TL Arasındaki akıllı telefonları kullanmak mantıklı mı?

Birçok akıllı telefon markası her çıkan modelinde daha üst sekmende ki özelliklere sahip telefonlar üretmektedir. Elbette her markanın tutkunu var ve bu kişiler her yeni çıkan modelle telefonlarını yenilemektedirler. Ancak benim bu kadar yüksek ve nitelikli özelliğe sahip bir telefona ihtiyacım yok, ancak akıllı telefon kullanmak istiyorum diyenlerdenseniz evet bu fiyat aralığındaki akıllı telefonları kullanabilirsiniz.

En nihayetinde akıllı telefon üreten markalar marka değerlerini gözeterek üretim yapmaktadırlar. Dolayısı ile sizi bekleyen risk sanıldığı kadar değildir.  Uygun bütçeli akıllı telefon kullanımı mantıklı olduğu kadar bünyesinde ki özellikleri ile gayet yeterli gelmektedir.

En Uygun Fiyatta ki Akıllı Telefon Listesi

Akıllı telefon alacaklar için önde gelen listeye baktığınızda çok nitelikli telefonları uygun fiyatlara da alabileceğinizi göreceksiniz. Akıllı telefon marka ve fiyatlarını sizin için derledik.

  • 64 GB dahili hafızası ile Casper VIA A1 modelinin fiyatı 1499 TL dir. Görsel olarak da oldukça kaliteli duran bu nitelikli telefonu kullanabilirsiniz.
  • Huawei G8 1399 TL fiyatı ile görenleri cezp edebilir. 5.5 ekran boyu, 13 MP kamera çözünürlüğü ve 167 gr ağırlığı ile tercih edilebilir bir telefondur.
  • Iphone kullanma konusunda hevesli olanlar için ilk tavsiyemiz Iphone 5S 16 GB olan modelidir. Fiyatı 1399 TL civarında olan bu model kullanıcılarını fazlası ile memnun bırakmaktadır. Hatta çıkan tüm üst modellerine karşı hala 5S serisinden vazgeçemeyenlerin sayı azımsanacak gibi değildir.
  • Samsung akıllı telefon tutkunlarının rahatlıkla kullanacakları ve bütçe olarak uygun olan modeli ise Samsung GalaxyJ510 serisidir. Fiyatı yaklaşık olarak 1059 TL dir.

 

 

Başa dön tuşu